Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Glutén érzékeny vagyok de...

Glutén érzékeny vagyok de nagyon szeretem a Mekis nuggetset. Mit tehetek, hogy ne legyen tőle bajom ha megeszem van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs praktika, gm nuggetset kell venned vagy készítened.
2023. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Lidl-ben lehet kapni mirelit gm nuggetset. Az szerintem egész finom, de mivel 3 éves korom óta vagyok gluténérzékeny, így nincs összehadonlítási alapom a mekis nuggetsel.

Mekis nuggetset meg sehogy nem tudsz enni, igaz már lehet kapni ilyen gluténbontó enzimet, de az se tudja teljes mértékben lebontani a glutént, és mint tudjuk, gluténérzékenyként egy morzsányi glutén is bajt tud okozni.

Azért belinkelem neked, de határozottan figyelmeztetlek, hogy így sem ehetsz semmi gluténosat, csak arra jó, hogy keresztszennyeződés esetén ne legyen bajod.

[link]

[link]

2023. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mirelit gm nuggets.


Megeszel egy morzsát a rendesböl es rögtön tönkreteszed magad

2023. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Elvileg enzimet lehet recept részeként is használni, legalábbis gluténmentes sört így is készítenek maguknak emberek világszerte, elég nagy sikerrel. Ugye értelemszerűen semmi gluténtartalmú nem mehet bele egészben, tehát neked kell nulláról készíteni őket, enzimkezelhető fázist beiktatva.
2023. márc. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a gluténmentes panír nem a teljesen jól megoldható dolgok egyike?
2023. márc. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem eszel, vagy nem foglalkozol a diétáddal, és mondjuk 40 évesen ki kell venni a beled egy részét, mert elrákosodik - igen, következmény.
2023. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!