Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Valami finom melegszendvics...

Baranyi kálmanné kérdése:

Valami finom melegszendvics házilag?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 14:34
1 2
 11/18 vaszily katalin ***** válasza:
76%
mindent rá rakhatsz ami a hütöbe van ha ismered ugy igazán az izeit.fejbe eltudod dönteni hogy mi ilik ha emlékszel az izekre skominálhatod is.s már ösze kel rákni én sokat szoktam kisérletezni mert imádok eni s élvezem az izeket.s jöhet rá a sajt.cukini krémet etélmár .hmmm.szenge cukini 2-3 gerezd fokhagyma só bors bazsakikom kakukfü szerecsen dio.piritosal.ja ezt párolni s pépesiteni.hidegen a foro piritosal.hmmm . s rá sajt.
2010. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

májkrém, tejfől, ketchup, csipős és nem csípős gujáskrém, jó apróra vágott hagyma. Összekevered, kenyeret megkened, sajt a tetejére. grilsütő

kész

2010. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Egyszerű és gyors, nekem ez a kedvencem: kenyér kb 1, 1,5cm vastag, vaj vékonyan,pokol tüze szalámi v. téli ( sz.r minőséget nem érdemes rátenni) ,reszelt trappista és ízlés szerint reszelt füstölt sajt. Addig süsd amíg a sajt nem lesz piros.
2010. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Igen, egyszerű és nagyon-nagyon finom: tojást felverni, bele egy kis tejföl, só, bors, petrezselyem, és jó sok sajtot belereszelni, ezt rákenni a vajas zsömlére, kenyérre, és be a sütőbe. Nyamm,nyamm
2010. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeletelt kenyér, szalámi, sajt, szeletelt kenyér. Sorrondben! XD Aztán ketshupot rakunk rá.
2010. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
kenj egy kis medve sajtkrémet az a kenyérre. tegyél rá sonkát vagy párizsit. két szelet paradicsom. Lapka, vagy egy szelet bármilyen sajt. Ketchup. A kenyér másik fele. Be a szendósütőbe, és a jóétvágyat! nekem ez a kedvencem, anno nagyim csinált ilyet :D
2010. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

1,: kockakenyérbe sajtkrém, baconszalonna(kicsit elő lehet piritani), füstölt sajt, tetejére még egy kenyér, be az összenyomós sütőbe (kontaktgrill)


2.: szintén összenyomós, kenyérre sajt, kolbász, megszórva oreganoval, bazsalikommal, rá a kenyér, meglocsolva kevés olivaolajjal.


3.:pitára pakolj rá amit szeretsz,tetejére reszelt sajt, be a grillbe, kész is a minipizza!(oregano, bazsalikom,olivaolaj itt se árt)

2010. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy egy szelet szendvicskenyérre rákenek egy réteg pizzakrémet, majd rakok rá egy réteg anaszászt. Ezek után jön a kukorica és a felvágott sonka. A Végén mozzarella sajt. Ezt a sütőben megolvasztom (mármint a sajtot) és kész a Hawaii-piiza-szerű melegszendvics....
2010. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!