Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Valami finom melegszendvics...

Baranyi kálmanné kérdése:

Valami finom melegszendvics házilag?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez a kedvenc: 3 májkrém, 3ek mustár, tejföl, vaj, sajt, 4 db főtt tojás összevágva! Ezeket összezugyulod, rákened kenyére, sajtot szórsz rá és megsütöd!
2010. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Vaj, bacon, lilahagyma, sajt a tetejére és megsütni. Kígyóuborkával én nagyon szeretem.
2010. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

szia! dinsztelhagymán, pici zsíron sütök lecsókolbászt.ledarálom, utána darálok 2-3 főtt tojást,

kis tejföl, mustár, bors.kész egy finom krém, rá a kenyérre, reszelt sajt a tetejére és mehet a forró sütőbe.

olcsó, finom és laktató.

üdv.

2010. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
szia:) én a büfés néninél láttam hogy, hogy késziti a vajas melegszendvicset... a kiflire(vagy zsömlére vagy kenyére) rákenni a vajat vajkrémet sajtot reszelt megsütötte egybe aztán majonéz,ketchup de rakhatsz rá sonkát is vagy ahgymát is. én miko késön érekhaza mikros szendvicset szoktam csinálni:D amit ugy: kiflire vaj,sonka(vagy más felvágott) hagyma ,sajt,akár sajtkrém ezt a mikroba meg melegitem és emgint ketchup,majonéz..sztem finom:D sok szerencsét,,,jó étvágyat:)
2010. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy vajkrém, kis tejföl, kukorica és sok sok reszelt sajt. Megsütni és kis ketchup a végén.
2010. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyózok toast kenyérre light margarin,hagyma karikák,reszelt sovány sajt.Finom meleg szendvics, kalória nélkül. Pár pötty kecsöp, evés előtt.
2010. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sonkát (lehet füstölt párizsi is)ledarálom,vaj, só, bors mustár. Jól kikeverem,kenyérre kenve,sajttal megszórva összesütöm. Szerintem finom.
2010. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a no1: kenyér májkrémmel megkenve, durva reszelőn parizer ráreszelve, reszelt sajt a tetejére, sütőben megpiritani

ketchup vagy pirosarany ki mivel szereti

2010. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
kőszőnőm
2010. szept. 10. 10:49
 10/18 anonim válasza:
100%
A Konzerv vagdalt húst (lehet tavaszi vagy különleges, mindegy) villával összetöröd és jó sok tejfölt keversz hozzá amíg kenhető állagú nem lesz. Sózhatod borsozhatod ízlés szerint. A megvajazott kenyérre jó vastagon kend rá, majd jöhet a sok sajt. Nagyon finom és egyszerű!
2010. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!