Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Neked melyik a kedvenc húsod?

Neked melyik a kedvenc húsod?

Figyelt kérdés

Es melyik az, amit elfogyasztani sem birsz?

Nekem a kedvencem a csirke, ill a tengeri hal,a disznot megeszem neha, de az osszes tobbit ignoralom.



#étel #hús #hus etel
2018. febr. 4. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
A kacsa a kedvencem, de szeretem a csirkét, sertést, tenger gyümölcseit, marhát. Egyedül a birka nem ízlett, de lehet csak nem volt jól elkészítve.
2018. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a húsokat, igazi mindenevő vagyok, ez alól csak a tenger gyümölcsei,a kagyló, a polip és a csiga a kivétel, ezeket nem tudom megenni, pedig a halat is szeretem.
2018. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
98%
Az én kedvencem egyértelműen a Fekete Angus bélszín. Szeretem a többi húst szoktam enni marha fejhúst, szárnyasok nyakát töltve, tengeri állatokat. Viszont a csirkelábbal ki lehet kergetni a világból, nem tudom miért.
2018. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Kedvencem minden, ami zsíros (köröm, csülök pl) és belsőség.


Nem bírom megenni a mellét, combját, semmilyen soványat.

2018. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle húst szeretek, de a marhahús a kedvencem. Főleg a lábszárból készült pörkölt.
2018. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mértékkel fogyasztok húsféléket, szeretem a sovány részeket akár sertés, csirke, marha, de amit nem tudok megenni az a birka (bárány meg főleg nem ), nyúl, galamb.A nemszeretem résznek több gyermekkori lelki trauma az oka, az a csoda, hogy nem lettem teljesen vegetáriánus.
2018. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a halat, cordon bleu-t, viszont sose ennék tenger gyümölcseit, pacalt, májat, kocsonyát, és hasonló "finomságokat", belsőségeket.
2018. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én minden húsfélét szeretek. Mindegyiket megeszem.

A kedvenceim és amiket szoktam is készíteni az a sertés, marha, csirke, halak, tengergyümölcsei, belsőségek.

Tarja, rostélyos, bélszín, steak, szalonna, császárhús, oldalas, csirkemell, csirkecomb, csirkeszárny, csülök, karaj, oldalas, dagadó, comb, fej, farok, köröm, fül, orr, belsőségek, máj, szív, agyvelő, nyelv, here, pacal, vese, tüdő, tengergyümölcsei, halak, rák, polip, tintahal, lazac, pisztráng, kagyló.....stb.


és még sorolhatnám, hosszú a lista. :)

2018. febr. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!