Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Neked melyik a kedvenc húsod?

Neked melyik a kedvenc húsod?

Figyelt kérdés

Es melyik az, amit elfogyasztani sem birsz?

Nekem a kedvencem a csirke, ill a tengeri hal,a disznot megeszem neha, de az osszes tobbit ignoralom.



#étel #hús #hus etel
2018. febr. 4. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Imádom a csirkemellet.

Képtelen vagyok megenni a tenger gyümölcseit, és a pacalt.

2018. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Igazából remekül megvagyok hús nélkül... De a disznó zsírosabb részei, a kolbász, a szarvas, a nyúlpörkölt, a kacsa és talán a béka teljesen OK. Ja és lazac mindenekelőtt, de sok más hal is kellemes, sokuk nyersen a legjobb, csak ahhoz friss kell.


Amit soha, semmiképp nem eszem meg, az a csirke és a marha. S ha nem muszáj, embert sem eszem, de ez más téma.


Sok húst még nem is kóstoltam, pedig biztos érdekes lenne. Vagy nem, a kenguru pl. nem jött be.

2018. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
*a csirkeMELL. A csirkét sem szeretem, gyerekkori trauma, de évi egyszer egy remekül elkészített, fűszeres-zsíros házi csirkecombkészletet meg tudok enni rokonnál.
2018. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Metionin ***** válasza:
94%
Teljesen elvagyok hús nélkül is, a kedvencem a hal és a csirkemell, néha csirkecomb. Ha választani kellene akkor legszívesebben állandóan halat ennék.
2018. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Nincs olyan hús, amit ne bírnék megenni, a kedvencem a rák, hal, kagyló, a szárazföldről a vadhús.
2018. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszi , mindenkinek zold 👍
2018. febr. 4. 22:43
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Kacsamell, ha jol van elkeszitve, nincs olyan amit nem ennek meg, meg a rovarokat is megkostoonam, de csak ha muszaj lenne.
2018. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Ponty, harcsa.
2018. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Szadko válasza:
94%
A kedvenceim a nyúl, a pulyka és az őz. A birkát nem tudom megenni.
2018. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Vadhúsok (kivéve szarvas), hal, csirkecomb, marha nemes részei tatár-beefsteakként, sertés oldalas, pulyka.

Imádom a pacalt - bár az nem hús (hiába írták ezt mások), hanem belsőség.


A nyúl nem ízlik,a csirkemellet attól függően kedvelem, hogy hogy van elkészítve.

2018. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!