Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha este 6 utan megeszek egy...

Ha este 6 utan megeszek egy almat. Fogyokura alatt, az hizlal?

Figyelt kérdés
Ma nem ettem csak 1,5 almat es egy repat.Ezt meg megehetem? 12/l

2017. jan. 28. 19:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%
Ha koplalsz akkor garantáltan vissza fogod hízni, mivel az ételmegvonás után a test azonnal raktározni kezd amint elkezdesz ismét normális mennyiségeket enni, felkészülve az esetleges következő megvonásos időszakra. A testedet nem tudod átverni, hiába nyomod el a tudatodat azzal a tévhittel vagy akaraterővel hogy nem éhezel.
2017. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Es sehogysem tudom ugy csinalni,hogy ennel egy kicsit tobbet eszem...De nem hizom vissza?
2017. jan. 28. 20:51
 13/24 gömbicica ***** válasza:
100%

12 évesen ez betegség.

kiváncsik lennék mennnyire vagy tulsulyos? megosztanád magasság-suly adataidat?

Ez nem fogyókura, ez hülyeség!!!


Majd felborul a hormonrendszered is, kaphatsz egyoldalu táplálkozástól már kórságot is és nem folytatnám.


ha az ember tulsulyos, és fogynia kell, annak megvannak a szabályai.

és az nem 1,5 alma 1 répával!!!! Beteg vagy!!! -bocsánat-

2017. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Tudom...igazad van:( 71kg voltam,most vagyok 53...masfel honap alatt fogytam 18kgt..es kb 150-155cm vagyok.Es szoktam sportolni is...Probalok tobbet enni de mindig lelkiismeret fuldalasom van,mert annyira jo erzes h eszrevesznek az emberek...Es felek enni,felek h olyan leszek mint regen.
2017. jan. 28. 21:03
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy ilyen életvitel mellett kórházba kerülsz, a testképzavarral pedig pszichológushoz sokkal nagyobb esélyű, inkább attól kellene félned.

Pedig csak normálisan kellene enned (mindent, megfelelő mennyiségben), és még ehhez testmozgást végezni.

2017. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igen...attol is felek...de attol is h ujra olyan leszek mint regen.Mert elvileg mindet visszaszedem,ha ujra rendesen fogok etkezni.
2017. jan. 28. 21:10
 17/24 anonim ***** válasza:
66%
Kizárólag a kalóriatöbblet hizlal. A tested nem tud a semmiből energiát termelni...
2017. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Tehat csak akkor szedem vissza ha ujra annyit eszek mint regebben?(mert regebben nagyon sokat ettem,legtobbet chipsbol)..Mert rendesen szeretnek etkezni de nem ennek annyit.Ugy nem szednem vissza ugye?
2017. jan. 28. 21:32
 19/24 anonim ***** válasza:
50%
Ha ketpofara zabalod a csipszet meg a kenyeret, akkor de, vissza fogsz hizni. De ez meg csak veletlenul sem "normalis etkezes".
2017. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
43%

Hanyagold el az édességet, chipset, sütiket, fehér kenyeret stb. Ha ezeket nem eszed, nem hízol meg. Persze ha megeszel egy szelet sütit nem hízol el azonnal. A mérték a fontos. Ehetsz édességet is ( én a fogyókúra alatt mindig kívántam) csak mértekkel, ne egyél két szekérnyit belőle.


Ott van a Kalóriabázis nevű oldal, ami nekem sokat segített.


És ne koplalj! A tested ezt nagyon durván megsínyli. Egyél reggelire joghurtot kukoricapehellyel, a suliba én főtt tojást meg barnakenyeret vittem. Akkor ebédre egy kis rizs csirkehússal meg ebédre egy nagy alma. Egészségesebb és táplálóbb étrend :)


Próbálj az egészséges ételekre figyelni meg a mértékletességre. Ha koplalsz hullani fog a hajad és sok más problémád lehet.


Sok sikert a DIÉTÁHOZ nem a koplalashoz.

2017. jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!