Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Avokádóból normális, tartalmas...

Avokádóból normális, tartalmas ételt nem szoktak csinálni?

Figyelt kérdés
Rákerestem egy receptoldalon, de csupa krémeket, italokat, édességeket csinálnak belőle. Más lehetőség nincs?
2017. jan. 5. 23:48
 1/7 Salx Narval ***** válasza:
67%
Add köretként, salátaként, szószként a halakhoz, csirkéhez jól illik. Rakott dolgokat is készíthetsz belőle. A krémleves is finom. Tény, hogy inkább mellékszerepe van a főétkezések során de azért önmagában is adható ha rántod vagy bundázod.
2017. jan. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha a "normális, tartalmas" étel a lebbencsleves jó vastag, hagymás paprikás rántással, akkor jobban jársz te is, de pláne az avokádó, ha hanyagoljátok egymást!
2017. jan. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Köszönöm a tippeket, első válaszoló. :)


A másodikra nehéz szavakat találni, nem tudom mi az a lebbencsleves, de mondjuk egy tésztasaláta már tartalmas étel nekem. De ilyesmit nem találtam, hogy tésztán és avokádón kívül más még mit rakna bele. Ha ilyen flegma vagy, akkor jobban járnál te is, meg a Gyakori népe is, ha hanyagolnánk egymást...

2017. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Akinek pl. a guacamole nem tartalmas, és nem normális, az lehet tartalmas, de nem ...!


"...nem tudom, mi a lebbencsleves..."


Óh anyám, borogass!

2017. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésre is válaszoljak, de pl.:

- avokádó carbonara

- avokádós enchillada vagy tortilla wrap

- lazaccal töltött sült avokádó

- avokádós-tejszínes csirke

- avokádóval és fehér babbal töltött héjában sült burgonya

- brie-vel sült avokádó

2017. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Az avokádó önmagában is brutálisan tartalmas. Nagyon tápláló, sok proteint és olajat tartalmaz. Azért nem szokták más, tartalmas dolgokkal vegyíteni, mert úgy már nagyon nehéz lehet a szervezetednek.
2017. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Avokádós spagetti :) Épp most eszem, nincs ennél fincsibb!

Összetörsz egy avokádót, sót, borsot, fokhagymát raksz bele és egyéb, ízlés szerinti fűszereket. Turmixolj hozzá spenótot, rizstejjel krémesítsd az egészet és voálá, mehet a tésztára! Nagyon fincsi

2017. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!