Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ma nagyon sokat ettem eddig?

Ma nagyon sokat ettem eddig?

Figyelt kérdés

Reggelrire ettem fèl csomag Belvita JóReggelt kekszet, 2 dl kakaót tejszínnel a tetejèn ( 7:30-kor)

Ebèdre: 1 Normál adag töltött káposztát kenyèrrrl (2óra körül) Vacsorára pedig 1 narancsot fogok enni.Egyèbkènt 13 èves 159cm 43kg vagyok



2016. jan. 20. 17:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt csak szeretek vigyázni az alakomra, sportolni sportolok rendszeresen (futás,erősítès,nyújtás,ugrókötèl,bicikli...)
2016. jan. 26. 15:43
 12/15 anonim válasza:

Félek hogy anorexiás vagy!

Ne gondold hogy a fiúknak egy csontváz tetszeni fog...

Inkább a kutyák szivesen elrágcsálnának! :D

Nem sértésből írom.

2016. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A kutyás csontos metaforákkal pont nem segítenénk egy anorexiás tininek, de a kérdező még körvonalakban sem eszik úgy, mint egy anorexiás. Kicsit keveset tud a helyes táplálkozásról, ez amúgy rám is igaz volt ebben a korban, bármilyen okos és olvasott gyermek is voltam, valahogy ez a téma kimaradt és sem az iskola, sem a menza, sem az otthon nem igazán tudatta velem, hogy mi lenne egészséges.
2016. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utsó köszi hogy vègre valaki negèrt :)
2016. jan. 29. 18:25
 15/15 anonim ***** válasza:

Empatikus típus vagyok és emlékszem a gyermekkoromra :)

S látok én elég embert, akire joggal be lehet szólni, a többinél nem látom értelmét.

2016. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!