Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sokat ettem? Nemtudom eldönteni

Sokat ettem? Nemtudom eldönteni

Figyelt kérdés

Ma összesen ettem 1 banánt,4db zselés cukrot, 1 db palacsintát, 2 db zabpelyhes gofrit és egy kis krumplit baconneL, 2 kisebb almát,2 kicsi retket, kb 5 dkg sajtot. Ez sok egy napra,vagy pont jó, voltam edzésen is (2 óra)

14/L

a válaszokat előre is köszönöm



2015. márc. 14. 19:26
 1/4 mate1697 válasza:
:DDD nem értem minek kell ezt megkérdezni annyit egyél amennyi jól esik :D 17/F
2015. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne számolgasd ennyire a kalóriáidat, mert csak őrületbe kergeted magad vele. Elmondanám, még keveset is ettél, főleg 14 évesen, mikor még fejlődsz. A reggelit, tízórait, ebédet, uzsonnát, vacsorát nem véletlenül találták ki. Többször kell enned, és kisebb adagokat, ügyelve rá, hogy mit eszel. Ami nagyon fontos, hogy a fehér lisztet próbáld kerülni, és a cukrot (pl. teában mézzel idd inkább, stb).

Viszont, a te esetedben, mivel 14 éves vagy, és fejlődésben vagy még, nagyon fontos a helyes táplálkozás, és az, hogy ne vond meg magadtól a táplálékot!

Szóval, lényegében: Reggelire egyél a legtöbbet/délelőtt. Rendesen egyél, szendvicset, zöldséget, mindenfélét. Tízóraira ehetsz gyümit. Délben is rendesen ebédelj, levest, húst, ami van, ne vond meg magadtól!! Délután már lehet visszább fogni az evést, de akkor se teljesen, ehetsz sajtot, szalámit, salátát, stb. Vacsira szintén. Egyél zsemlét is, kenyeret, lehet kapni teljes kiőrlésűt is. És így mozogj. Hidd el, ha mozogsz, rendszeresen, teljesen mindegy, akár néha 1-1 gyros vagy hambi is belefér. (Tudom, így csináltam kondi mellett, mikor jártam anno. Hazaértem farkas éhesen és kiettem a hűtőt. Mégis tök jó alakom volt/van. ;) 22/L

2015. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Bacon sajt cukor szénhidrát.. remek
2015. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Szinte semmi értelmes tápanyagot nem vittél be.
2015. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!