Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemtudom eldönteni, hogy PC-t...

Nemtudom eldönteni, hogy PC-t vegyek vagy PS4 et help!?

Figyelt kérdés

Tehát most van annyi pénzem, hogy tudjak venni egy jobb gépet vagy egy konzolt, és ezen filózok egyszerűen nem tudom eldönteni... A gépem már 3-4 éve megvan és semmi baja néhány online játékkal játszok a haverokkal és enny, de mostanság nagyon megtetszettek nekem ezek a nextgen. konzolok és a mostani játékok és ezáltal is gondoltam PS4-re... Ráadásul most a videózásnak az elméletét is feltettem a papírra mondták és még most is támogatnak, hogy csináljam... Ebből tehát lejön, hogy vegyek gépet DE!

Gondoltam veszek egy PS4-et kicsit szokom gyüjtögetek és ha már jobban összeszoktunk akkor vennék egy AverMediát.

Tehát erről lenne szó és nem tudom dönteni. Ebbe szeretném kérni a segítségetek!?



2015. jan. 22. 21:42
 1/9 anonim válasza:

Ez a kérdés a játék stílusodtól is függ.

Ha szeretsz konzolon játszani, akkor mindenképpen a PS4, mivel arra jó ideig jók lesznek a legújabb címek is, és nem kell a gépigénnyel foglalkoznod.

Más szemszögből, egy PS4 áráért egy olyan gépet tudsz venni, amit 2-3 évig használhatsz szuper gépként, utána pedig, úgy ahogy ellátja a feladatát. Kérdés, hogy hajlandó leszel-e akkor újabb beruházásokba bocsátkozni, gépfejlesztés terén.


(U.I. Jómagam hasonló dilemmában voltam, vár a videós tervek nem szerepeltek benne. És PS4 lett belőle)

2015. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagy tévéd van? Anélkül konzolt nem érdemes venni.


Ha nem csak játékra kellene (videóvágás, Phostoshop, stb.) akkor ajánlom a gamer vagy konzol PC megvásárlását. De ehhez is kell egy legalább 26-28 colos full hd monitor.



Nekem ilyen "konzol-pc" kategóriás gépem van (igaz még nincs teljesen kész,a vga hiányzik), kb az Xbox ONE-t is verni tudja(?) mivel olyan alkatrészek vannak benne amik turbózhatók.

pl. proci alapórajele 3,5-3,9 órajel egy jó hűtővel 5 Ghz-ig húzható.

Videókártyából is OC (tunging) verz. megvásárlása van tervben.


De PC-t játékra építeni elég költséges. Ha csak játék, akkor tv+konzol.

2015. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi v válaszokat szerintem konzol lesz:) De azért még annyit megjérdezek, hogyha vagy egy barátom akinek van egy PS3-a nekem PS4-em lesz akkor tudunk multizni?? Van egy a játéktól függ?
2015. jan. 22. 22:05
 4/9 anonim válasza:
A helyedben inkább konzolt vennék, gépet csak akkor, ha tényleg kihasználnám. Viszont konzolt tényleg csak akkor, ha jó tv-d van, mondjuk egy FULL HD Led tv.
2015. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem tudsz a PS3-mas barátoddal multizni, ha PS!-et veszel :/ Am én inkább a PC-t ajánlom, azt nem kell párév múlva teljesen lecserélni, elég fejlesztgetni szép lassan. Ráadásul PC-n egy játék olyan 8-10 ezer forint (vagy ingyen van, ott vannak a torrent oldalak), míg PS4-en 10-20 ezer között vannak, és ott ha kalózkodsz, akkor örökké elbúcsúzhatsz az online-tól! PS4-et csak akkor vegyél, ha érdekelnek az exkluzív játékok és van egy FULL HD (1080p) TV-d, esetleg a 3D sem árt, de ízlések és pofonok... :)
2015. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem értem , hogy miért mondtad, hogy pár évig tart a Pc nem ez pont forditva van :)
2015. jan. 23. 19:10
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem pc-re az az legnagyobb bajom hogy bassznak rá optimalizálni játékokat:/
2015. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Meglátásaim szerint olyan 5 év múlva jön a PS5, de már 2.5, 3 év múlva kicsit(!) "elavult" lesz a PS4 az akkori PCk-hez képest. Az valószínűleg főleg abban fog megmutatkozni, hogy egy adott multiplayer játékban kevesebben lehetnek majd egy szerón mint PC-n, kisebb lesz a pálya és már addigra a grafikán is meglátszik majd a dolog. Nekem van 2 asztali PC-m, egy macbook-om, ps1-em, ps2-öm, ps3-mam, ps4-em, X360-om (one az nincs) és évi 250 ezer forintot költöttem csak a ps4-re mégis, csak 13 játékom van rá... Ezzel szemben PC játékokra csak 50 ezret költöttem tavaly kb. Mégis 21 (EREDETI!) játékot sikerült beszereznem 1 év alatt. Köszönhetően a steames filléres akcióknak.
2015. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam hogy PC vagy Konzol de szerintem ezek az új konzolok nem lettek valami nagy durranás mint anno a X360 vagy PS3:( most 360-n van de szerintem átfogok menni pc-re
2015. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!