Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ma nagyon sokat ettem eddig?

Ma nagyon sokat ettem eddig?

Figyelt kérdés

Reggelrire ettem fèl csomag Belvita JóReggelt kekszet, 2 dl kakaót tejszínnel a tetejèn ( 7:30-kor)

Ebèdre: 1 Normál adag töltött káposztát kenyèrrrl (2óra körül) Vacsorára pedig 1 narancsot fogok enni.Egyèbkènt 13 èves 159cm 43kg vagyok



2016. jan. 20. 17:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kenyèrrel*
2016. jan. 20. 17:05
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem ettél sokat, sőt, én azt mondanám, hogy egy 13 éves fejlődő szervezetnek ez kevés. A reggelinek kicsit komolyabbnak kéne lennie, az a legfontosabb étkezés a nap során, mondjuk egy kiadós szendvics sok-sok zöldséggel.
2016. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Komolyan érdekel, hogy 13 évesen neked miért számít ez? A leírásod alapján semmi szükség arra hogy figyeld mit eszel, még csak normál súlyod sincs, nemhogy kövér lennél. Többet kéne enned, mert így nem fogsz normálisan fejlődni.
2016. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Egyértelműen kevés. halgass az előzőkre, és nyugodtan egyél vacsorát is, ne csak 1 narancsot.
2016. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

én az ilyen kérdéseknél mindig elgondolkodok, hogy vajon mi okozza ezt a kóros félelmet az evéstől egyes emberekben. Lehet az, hogy visszaharap :D

egyél amennyi jól esik. ha mozogsz mellette akkor meg se fog látszani

2016. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez kevés s persze jobb is lehetne.
2016. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Most ez mi? Ennyi kg-val, 13 évesen te most fogyni vagy megbetegedni akarsz? Ezzel csak kikészíted a gyomrod, az iskolában üres hassal nem tudsz koncentrálni(rosszabb esetben kiszédülsz a padból) én ennyi idősen a tanulásra figyeltem, nem pedig Ilyenekre.😂 persze ha túlsúlyos lennél akkor ok hogy fogyózol, de ez a koplalás sehogy sem segít, ha pl. Leadsz 1-2kg-t ezzel a módszerrel, nem hogy visszajön az így leadott súly, de több is leszel mint azelőtt.

Amit pedig leadsz, az nem zsír, hanem izomveszteség lesz.

Amit ma a leírásod szerint ettél, nem olyan nagyon kevés, de ha neked ez sok, gondolom mi a normális.

2016. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Keveset ettél, túl sok a cukor, a reggeli meg a vacsora nagyon rossz. Fejlődő szervezet vagy, meg vékony is, ne legyen buntudatod a kajákkal.
2016. jan. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Mennyiségre nagyon kevés, viszont cukor és zsír szempontjából sok.

Enni kell naponta 5-6 alkalommal normális kajákat, nem cukros kekszet, cukros zsíros kakaót a végén meg narancsot, mert jajj nehogy sok legyen.

Igazából erre a szüleidnek kellene odafigyelni, hogy a fejlődő szervezeted megkapjon minden fontos tápanyagot elegendő mennyiségben.

2016. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A szüleimnek tök mindegy mit eszek,vagy hogy fogyózok -e vagy sem.
2016. jan. 26. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!