Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha mézevés után rögtön elkezd...

Ha mézevés után rögtön elkezd kaparni, viszketni a torkom, viszket belülről a fülem is ( egy csepptől is ), akkor az mézallergia?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan az! Menj orvoshoz ad valami tanácsot, bár mit azt nem tudom. Az én tanácsom az hogy ne egyél mézet.
2015. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta, mióta ezt tapasztaltam, nem eszek, de ha mégis ennék, akkor a tünetek megállnának ezen a szinten vagy előfordulhat az is, hogy egyszer komolyabb tüneteim lennének?
2015. okt. 3. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valamiféle pollenre allergiás vagy, akkor annak a "szövődménye" is lehet, keresztallergia. Próbálkozhatsz más fajta mézzel, mert lehet mondjuk csak és kizárólag az akácméz okoz gondot, de egy dohánymézzel semmi bajod nem lenne. Ha mindegyikre így reagálsz, akkor a propolisztól is lehet, az viszont nagyon sok más dologban is ott van, vigyázz.
2015. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!