Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mivel lehet enni a zabpelyhet?

Mivel lehet enni a zabpelyhet?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy könnyű e megemészteni, és nem tejjel, és joghurtal szeretném enni. Nem fogyasztok tejtermékeket. mert egészségtelen. Edzek és sok zabpelyhet eszek. Köszi előre is :)

2015. ápr. 2. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Én a lidl, spar nagy szemű zabpelyhet (fél kg 200 ft natúr) forró vízzel felöntöm, kicsit állni hagyom, így magába szívja. Több vizet öntök hozzá, hogy rendesen ellepje és mire megszívja magát nem is lesz leveses de nem is marad száraz. Pont jó, ízesítem pl. nem rég ettem banánt ettem hozzá és egy kis lekvárt (szar bolti volt itthon). De mézzel szoktam egy jó evőkanál mézel elkeverek benne és isteni finom. Méz kg-ja meg 1200 ft körül van. Már mézzel is nagyon finom, de ha még banánt is rakok mellé vagy valami gyümit akkor tökéletes. :D Mondjuk nekem nem kell aggódnom a súlyom miatt, szóval a méz mehet rá. :D A natúrt magában meg sem lehet enni annyira... D:
2015. ápr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg még fehérjével is felöntheted ha használsz tápkieget. Vagy sima gyümivel pl. alma. :D
2015. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lencsefőzelék ***** válasza:
78%
Vagy kanállal. Esetleg késsel-villával, de azt nem javaslom annyira.
2015. ápr. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teával, gyümölcslével?

Bár ezek már elég bizarrul, gusztustalanul hangzanak, de láttam már így is.

Sajnos a tej és joghurt volt az első ötletem nekem is.

2015. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én szoktam olyan palacsintát csinálni, hogy zabpelyhet megőrölöm, felöntöm tejjel, hagyom állni, majd tojást teszek bele és egy kis sütőport, elverem és megsütöm. nagyon finom, és bár én tejjel csinálom, lehet vízbe is áztatni, az állaga ugyanolyan lesz.
2015. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*elkeverem
2015. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) én sem aggódom a súlyom miatt.. pont hogy hízni szeretnék. :)
2015. ápr. 3. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!