Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Univer vagy globus? Melyik a...

Univer vagy globus? Melyik a finomabb/egészségesebb?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyikből kéne táplálkoznom? Ki akarom elégíteni az ízlelőbimbóim igényeit. Mit tanácsoltok? NEM POÉN!

2014. dec. 5. 16:37
 1/10 anonim válasza:
82%
Univer-majonéz, globus-mustár. Egészségesnek egyik sem az, csak ízre alapozok. Az Univer mustárja és a Globus majonéze is túl édes nekem. A globus mustárja is sokkal jobb volt régen, az univer majonéz viszonylag megmaradt olyannak. A mai virsliket szinte szó szerint agyon kell ütni mustárral, vagy majonézzel, mert annyira @ar íze van mindnek, de erre se az univer, sem a globus nem jó. A francia borsos mustárra (Dijon) szavazok inkább, na az üti lazán a globust.
2014. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 advance válasza:
77%
Mindkettő jó termékeket gyárt, de én az UNIVER-t részesítem előnyben, mert magyarok gyártják. A Globus is régi márka, de sajnos már nem itthon készítik. Mindkét fajta jó ízű egyébként.
2014. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Egészségesebb?


Ugye ezt viccnek szántad :)


Én az Univert jobban szeretem.

2014. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Én mindkettőt szeretem, de ha tehetem, a saját készítésűt eszem.. :))
2014. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mind2-t szeretem! :)
2014. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Mustárból kizárólag Univert veszek, ketchupból mindegy (ami épp olcsó). Az Univer gyártja az Erős Pistát meg a Piros Aranyat (meg bébiételt), a Globus meg konzerveket, tehát alapvetően az átfedés elég minimális. Nem hiszem hogy bármelyik egészségesebb lenne a másiknál.
2014. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Majonéz soha nem veszek készen, mert az egyik sem jó. Házilag sem tart sokáig kikeverni.
2014. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Csak ez a két opció létezik válaszadásban? Ha igen, akkor én a Globusra voksolok.


(ha nem, akkor Heinz ketchup és majonéz. Mustárból pedig magos Maille márkájú)

2014. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Én a Globus light majonézt imádom! Az Univer light-ja (majonéz) undorító szerintem, ecet íze van. A heinz light majonéz is nagyon fincsi, és a heinz light ketchup is. Mindenből lightot veszek :D A Felix light ketchup is egész jó!
2014. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Miért ne lenne egészséges?
2021. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!