Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti mit szoktatok reggelire...

Ti mit szoktatok reggelire venni a Spárban?

Figyelt kérdés

Sajnos reggelente a bejárás miatt nincs semmi időm,a suli felé menet útba esik egy Spár,és most ott kezdtem el vásárolni,mert még mindig olcsóbb,mint a büfé.

Az a bajom,hogy ötletem sincs sokszor,hogy mit vegyek,túl nagy a választék,így szeretnék tudatosabban vásárolni,és nem azzal tölteni az időt,hogy járom a sorokat.

Ti mit ajánlanátok az üzlet választékából?

Igazából mindent megeszem,inkább az árakkal vannak problémák.

Szeretném,hogy friss,egészséges és laktató legyen,és lehetőleg 500Ft alatt megússzam a procedúrát:D


Segítségeteket előre is köszönöm!



2014. szept. 13. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Kifejezetten egészségeset nem tudok :)

Szerintem otthon előző este készíts magadnak szendvicset, sok zöldséggel, sajt, sonkafélék (nem gépsonka). Ez így olcsóbb is, mert minden kiadós, sok adag ki jön belőle. De reggel sem tart sokáig, kb. 3 perc.

Én Spar-ban nagyon szeretem a kakaós csigát :) A sajtos bagettjük is jó.

2014. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Mire nincs semmi időd? Ne haragudj, de bemenni egy hipermarketbe jóval tovább tart mint elkészíteni reggelente egy nyomorult szendvicset, vagy este egy salátát, gyümölcssalátát, műzlit rakni egy kis tálkába és mellé elrakni egy joghurtot, stb.,
2014. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a Spart nem tudom, mert az nálunk nincs, de amit én szoktam venni:

joghurt,ivójoghurt, kefír kiflivel

majonézes saláta, kaszinó tojás, sonka tekercs kiflivel

zsömle+szalámi

péksüti

+egy két szem gyümi vagy túrórudi és egy üveg ásványvíz

2014. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Többször kimértem, max. 2 percbe kerül nekem egy rántotta s akár dobozba is el tudom rakni zöldséggel, egy másikba pedig némi olajos mag, esetleg aszalt gyümölcs, mert valamivel jól is kéne lakni, a rántotta értékes, de kevés kalória, bár tojásmennyiség kérdése. De előző nap is össze lehet készíteni valamit.
2014. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző nap bemész délután, suli után a sparba, veszel 2-3 napra tojást, magvas zsömlét vagy teljes kiőrlésű kenyeret pár db paradicsomot, paprikát

Este főzöl 2 tojást, reggel csal elvágod a zsömlét, belekarikázod a tojást és szeletelsz bele paprikát vagy paradicsomot. Belerakod a dobozba-kb 3 perces művelet:)


Amúgy natúr joghurt vagy kefir magvas kiflivel

alma, 1-2 banán

sonkatekercs, körözöttel töltött sajttekercs, kaszinó tojás hozzá 1 magvas zsömle

2014. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem Komáromba jársz?:D
2014. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!