Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti mit szoktatok enni reggelir...

Ti mit szoktatok enni reggelire? Ami mindig jólesik?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki bőségesen, zsírosat reggelizik, van aki rá sem tud nézni a kajára. Általában az a jó, ha eszünk reggelire valamit, nem éhgyomorral indulunk dolgozni, vagy suliba.


Ha bírod a tejet, akkor egy pohár tej, vagy kakaó, tea, egy kisebb szelet vajaskenyér, vagy kiflivel, zsömlével, közte 1-2 szelet felvágott, paprika, paradicsom, vagy uborkaszeletek.


Vagy egy szelet bundáskenyér, tea, sajtszelet.


Végülis igen, mindig ami jól esik! :)

2014. máj. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Angol teát (elég baj az).


Ha eszek még valamit, az általában valami szendvics: sajtkrémmel/friss sajttal/házi készítésű szendvicskrémmel, felvágottal, sok-sok zöldséggel (paprika, paradicsom, retek). Esetleg nyitott melegszenya (paradicsommal, lilahagymával, bazsalikommal, sajttal) vagy, ha maradt előző napról valami tartalmas saláta, akkor azt eszem (boszorkány saláta, insalata caprese, házisajtos kimitlel saláta balzsamecetes öntettel stb). Sajnos nálam olyan nincs, hogy valami mindig jól esik, elég hamar ráunok dolgokra :$


Ami általában nem esik jól reggel: túl zsíros ételek, tojásos ételek, bármi, ami édes.

2014. máj. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Az én reggelim egy pohàr víz. Reggel valahogy nem tudok enni, semmi nem esik jól. Du. 1 óra fele szoktam enni valamit és azzal birom estig.
2014. máj. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bukor Peti ***** válasza:
100%
vagy felvágottat vagy pirítóst. mellé pedig finom teát.
2014. máj. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 reptoid ***** válasza:
93%
Amit hoz apa a pékségből, általában péksütiket, túrósbéles, croissant, szilvásbukta, perec. Mellé mindig teát, kivéve amikor nem, de akkor sem mindig :D Ha korábban kelek, és még otthon van, akkor esetleg kakaót kiflivel.
2014. máj. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami mindig jólesik, az egy vajas-, vagy libazsíros kenyér, sóval és őrölt pirospaprikával, hozzá kakaó.
2014. máj. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Magvas kifli, vagy valami más magvas péksüti 3 deci hideg tejjel mindig jól esik, nem is tudnék más nehezebbet megenni. Ezzel délig vígan el vagyok, de akár kétórakor is ráérnék enni, mert nem vagyok vadul éhes.
2014. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Két darab müzli szelet, vagy pedig üres kifli mostanában.
2014. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban mindig csak egy bögre kakót ittam reggelire. Ma egy bögre tejszínes (30%-os) kávét iszom cukor nélkül. A családnak bundáskenyeret csinálok minden reggel, mert azt szeretik.
2014. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, ami mindig jólesik, hol ezt kívánom, hol azt, bár van néhány sláger :D

Lehet előző napról maradt főtt étel (ez annyira nem gyakori, egyrészt ritkán marad, másrészt az nekem nem reggelire való, de azért előfordul), hagymás rántotta nyers zöldségekkel (az nagy kedvenc, de nem mindig kívánom), magropogós vegazsírral és zöldségekkel, gyakran pici gyümölcs is, diós vaj málnával, zsírtej (víz, tojássárgája, zsír) simán, kávéval vagy bogyós gyümölcsökkel... Ritkán kívánok édeset és erősen szénhidrátosat reggel (de a zöldség-gyümölcs azért biztosít egy alapot), a zsírtartalom viszont mindig magas. A reggelim 10-11 körül szokott történni, akkora jelenik meg mind az éhség, mind az étvágy.

2014. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!