Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen a romlott trappista...

Milyen a romlott trappista sajt íze? Nem volt hűtőben 1 napja és kicsit furcsa íze van. Nem volt nagy melegben, de kb. olyan pince és szobahőmérséklet között volt.

Figyelt kérdés
Ma, vagyis most csinálnék belőle besamel mártást, de nem tudom,h felhasználjam-e. Hasmenést nem akarok...
2013. aug. 26. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
savanykás..
2013. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit az, de nem olyan gusztustalanul. Meg merjem csinálni a kajához?
2013. aug. 26. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd fel, semmi baja sincs. HA beteszed a hütöbe, akkor "visszaáll" az íze is, ennyi idö alatt nem tud megromlani.
2013. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a sajt nem romlik meg.jegyezd meg.ha csak nem valami ólcsó növènyi eredetü utánzatról van szó pl. csizió pizzafeltèt (pff)
2013. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A jó sajtnak szobahőmérsékleten ( főleg pince ) semmi baja nem lehet. A jó sajtnak illata és jellegzetes íze van.

Remélem megcsináltad a besamelt és finom is lett, és ma sincs tőle semmi bajod:)

2013. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam és nem f.ostam össze magam tőle! :-)
2013. aug. 28. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!