Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Meddig áll el a trappista sajt?

Meddig áll el a trappista sajt?

Figyelt kérdés
Vasárnap vettem, hogy majd pizzát készítek, de még mindig nem készült el, valahogy másra éheztünk meg mindig:). Természetesen a hűtőben van. A papírjában becsomagolva. Meddig áll el?

2013. máj. 29. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
akár hetekig, pizzára meg pláne jó lesz!
2013. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor áll el sokáig, ha nincs kibontva az eredeti csomagolásból. Ha soká akarod felhasználni, akkor fagyaszd le. A Trappista nagyon rossz lett, hamar penészedik.
2013. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Sokáig. 5-10 nap. De ha tovább akarod eltartani, reszeld le, és egy csepp liszttel keverd el. Egy nejlon zacskóra ird rá a dátumot, és tedd be a fagyóba. Mindig van otthon reszelt sajtom. Bármikor használhatod pizzára, melegszendvicsre, pogácsára stb. Olyankor szoktam venni, mikor akciózik az ára.
2013. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TiMeEs válasza:
Nézd meg a szavatosságát!!
2013. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a tanácsot, hogy reszeljem le, és be a fagyóba. Jól gondolom, hogy a liszt azért kell közé, hogy ne fagyjon össze, és "szórható" maradjon?
2013. máj. 29. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, azért kell a liszt, hogy szórható állagú maradjon a sajt. Pici kell, érezni nem lehet majd rajta a liszt izt. Nem a pici lyukú reszelőn szoktam lereszelni, hanem a káposzta reszelőn. Könnyebb is a reszelés,és ugyis ráolvad a sajt a forró ételre, mindegy mekkorára van reszelve.
2013. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2013. máj. 29. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!