Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A kovászos uborka lugosit?

A kovászos uborka lugosit?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az SAVanyú te ostoba, leglább ennyit tudjál már kémiából, hogy mi SAVanyú az savas kémhatású.
2013. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom biztosra, de szerintem igen.Az előttem szólónak üzenem, hogy a citrom is savanyú mégis lúgosít.Az egyik ismerősömnek pl rengeteg gondja volt a gyomorsavtúltengéssel és egy természetgyógyász azt javasolta neki hogy minden reggel reggel éhgyomorra igyon megegy pohár vízbe facsart fél citromot..ennek fél éve és azóta egy szem gyógyszert sem kellett bevenni.
2013. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az előttem válaszolónak van igaza. A szóban a "sav" előtagnak itt nem uaz a jelentése. Pont benne vagyok a témában, mert sokat olvasok róla. Engem is érdekel. A csemegeubi az tutira lúgosít (de a koviubiban nem vagyok biztos, mert abba más anyagok is kerülnek, mint pl. a kenyér, ami viszont savasító) és a kígyóubi is. És láss csodát! A SAVanyú káposzta is erős lúgosító, amellett, hogy negatív kalóriaként is ismeretes.
2013. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az első ostoba kommentelőnek pedig üzenném, hogy pont azért kérdeztem mert az citrom lúgosító :)
2013. júl. 10. 00:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyéni érzékenységtől is függ, nekem pl a citromtól szinte lángol a gyomrom, sajnos nem tudom meginni teában sem.
2013. júl. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerestem rá, de nem találtam semmi értelmeset. Candida diétához ajánlják, akkor talán inkább lúgosít, mint savasít.
2013. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen :)
2013. júl. 10. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!