Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hús nélküli ételek?

Hús nélküli ételek?

Figyelt kérdés
Hús nélküli ételekre vagyok kíváncsi ami olyan hogy laktató és kevés pénzből megvan de mégis finom és gusztusos.

2012. okt. 27. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Karfiol-pörkölt nokedlivel (holnap ezt főzök)

Fasírozott: főtt rizsből, főtt kölesből főzelékhez, hagymás törtkrumplihoz vagy sült krumplihoz

Rántott tökféleségek

Rántott karfiol

Főtt tészták: krumplis, sajtos, túrós, mákos

Rakottak: krumpliból, zöldbabból, bármi zöldségféléből készített pörköltekből

2012. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2012. okt. 27. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Szivi!

Szólj, ha valaminek kell a receptje, írom, hogy én hogyan szoktam készíteni!

2012. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másrészt a vega-oldalon egész biztos, hogy töméntelen ötletet, receptet találsz, kapsz.
2012. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pár recept a "kamrámból" :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

ebbe én se rakok szalonnát,nem vagyok vega de paradicsommal finomabb


[link]


ezek ilyen lementett receptjeim,tehát beváltak és gyakran készítem őket és húsmentes:)

2012. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
zöldséges tészta reszelt sajttal, sajtos rizotto, krumplipüré gombapörkölttel, rántott cukkini szezámmagbundában kukoricás rizzsel, tojáspörkölt tarhonyával, paradicsomleves, paradicsomos káposzta főtt tojással, sóskafőzelék főtt krumplival, tojással, mákostészta, túróstészta, grízes/lekváros tészta, káposztástészta, krumplistészta, sült tök, zöldségkrémleves piritott kenyérkockákkal, tökfőzelék tojáspörkölttel, zöldbabfőzelék főtt tojással, zöldborsófőzelék tükörtojással, sajtos rakottkáposzta, sajtos-tojásos krumplisrakottas, rizsgombós sajtszósszal, grízgombócleves, tojásleves, lebbencsleves, rántott sajt krumplipürével, gyümölcsleves, rakottcukkini, töltött cukkini gombás-tojásos rizzsel, sülttojásos rizs, kurkumás rizs gombapörkölttel, rántottkarfiol rizzsel, öntött karfiol sajtszósszal, lekváros fánk, gofri, túrógombóc, nudli, derelye baracklekvárral,
2012. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anyukám vega rakottkrumplija valami ilyesmi, hogy a megszokott módon krumplit megcsinálja, összevágja csak hús helyett cukkinit tesz bele(ezt előtte meg is grillezi esetleg). :D

Vagy wok-ban szokott nekem zöldségeket sütni(?) :D Abba aztán csak a képzelet szab határt :D

2012. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!