Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Liszt és cukor nélküli ételek?

Liszt és cukor nélküli ételek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pörkölt...
2012. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Toboz.
2012. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc! Akinek így kell étkezni az nagy gond és szenvedés!
2012. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Akkor menjen dietetikushoz ne itt kérdezgessen, ha olyan komoly.
2012. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért kérdez, hogy kapjon valami ötletet,mert nagyon nehéz kitalálni.A diatetikus nem főz meg neki.
2012. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De mond kajákat.
2012. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rendben, hogy mond,de kellenek a jó kitalált új ötletek.
2012. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi értelmes válaszokat !
2012. aug. 19. 22:30
 9/13 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem szenvedés!

lisztet gondolom gluténra érted,akkor van egy rakat olyan liszt amiben nincs glutén, pl gluténmentes liszt de az jó drága, szal vegyél ink kukorica vagy riszlisztet, nem úgy reagálnak mitna búzaliszt de így is nagyon sok kaját megfőzhetsz belőle, én már fél éve táplálkozom cukor tej és glutén nélkül és tök király:D

komolyan annyi az egész hogy nagyobb családi lakomákon külön sütni kell nekem meg ha van vmi sajtos hús akkor kiveszem a sajtból a húst


a cukor helyettesítésére nagyon jó a Xilit(nyírfacukor) ami igaz hogy drágább,de egészséges nem úgy mint a cukor aminek csak rossz hatásai vannak a szervezetre

vagy Stivia nevű növény, én pár hónapja termesztgetem otthon és egész szépen nődögél, a levele meg finom édes!

annyi az egész, hogy kicsit drágább lesz az élelmezésed, de semmi több

2012. aug. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 poiu ***** válasza:
Keress rá a paleo kajára. De itt egy kedvencem: lereszelek 3 pohárnyi zöldséget (aminek szezonja van, tök, karfiol stb.), beleütök 2-3 tojást, beleöntömm kivajazott üvegtálba, 20 percig mikró, megfordítom, 10 perc mikro. Ez jó önmagában, köretnek, vagy pizza alapnak.
2012. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!