Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik mustár hasonlít legjobb...

Melyik mustár hasonlít legjobban a régi Glubus recepthez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ezt a terméket is elérte a változtatás, mégpedig olyan mértékben, hogy sajnos nem tudom fogyasztani.(mintha valami olcsóbb saját márkás termék lenne kb.)

Kérdésem az lenne, hogy aki végigkóstolta a magyar üzletekben kapható darabokat(Auchan, Lidl, Penny stb.) azok közül melyik áll a legközelebb ehhez az ízvilághoz?


Heinz és az Univer mustárokat ismerem, de ezek más ízvilágot képviselnek, a többi érdekelne(Hellmann's, esetleg saját márkásak).


Előre is köszönöm!



okt. 1. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
A Globus.
okt. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Konkrétan semmit nem változott a Globus.
tegnapelőtt 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
2, de, sajnos igen. Mi múlt héten vettük ezt az új flakonosat, pocsék. Pedig mindig globust vettünk.
tegnapelőtt 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Érdekelne konkrét válasz is, de marad akkor a teljes kínálat megkóstolása.

Aki szerint nem változott, próbálja meg az új palackost.

tegnapelőtt 13:34
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

4, te is ezt a csavaros kupakost vetted? Borzalom lett :(


Egyébként mi közel lakunk a szlovén határhoz, onnan hoztam jót év elején, de csak ezért nem fogok kimenni...

tegnapelőtt 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyéként én írtam nekik, ecet helyett fehérborecet van az újban, kevesebb mustármag, és változtattak a fűszerezésen, azt mondták, hasonlítsam össze a leírást. MEgtettem, és tényleg egészen más.
tegnapelőtt 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem lehetne jelezni, hogy akkor párhuzamosan legyen 2 termékvonal? Ketchupnál van minimum 3-4 íz a kínálatukban, mustárnál is elférne 2.(sőt egy 3. csípős is, nem is értem miért nem azon a vonalon kísérleteztek inkább)
tegnapelőtt 17:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon régen volt valamilyen nagyon finom pikáns ízű mustár, de sajnos nem emlékszem a márkanévre. Most találtam az Aldiban egy új fajtát, van belőle többféle is:


" BBQ Mustár "


[link]

tegnapelőtt 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Írtam a Globusnak, azt kaptam válaszul, hogy megszűnt teljesen és nem kerül többet a polcokra. Szóval, aki tud jó alternatívát az ne tartsa magában.
tegnap 18:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Augusztusban írtam ki hasonló kérdést a Globus mustárral kapcsolatban. Mi csak az Univert találtuk alternatívának.

Ez az új receptes Globus mustár ez förtelmes valóban. Hosszútávon semmit nem nyertek ezzel.

tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!