Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért ilyen rossz a Milka?...

Miért ilyen rossz a Milka? Miért ezt veszik a legtöbben.

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam egy nagy, táblás Milkát. Mielőtt okoskodna valaki, nem hamisítvány, nagy üzletből származik, szavatossága nem járt le. Én nem szoktam venni, ezért meglepett az íze, kakaós íz semmi, valami cukrozott zsiradék, ami egy torokkaparós masszává alakul a szájban. Félreértések végett, nem vagyok csoki-sznob, a Sport szelet például bármikor jöhet. Miért ez a vacak csoki a No.1. Magyarországon?

szept. 14. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Ízlés kérdése. Van aki szerint finom, van aki szerint nem. Ha neked nem ízlik, nem kell enni
szept. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése, én szeretem, nekem pl a stühmer ehetetlen
szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok elképzelni, hogy egyszerre nyugati "márkás" és olcsó.


Én Lindt Excellence 90%-os kakaótartalmút szoktam venni, 80% alatt nekem mind ehetetlenül édes, de ezek 2-3× annyiba kerülnek (a tejcsokijuk is), mint a Milka.

szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%
Lehet ízlés kérdése, lehet ízlelési probléma. Ugyanis a Milkával semmi baj nincs, valóban az egyik legfinomabb még mindig. Ezt még nem rontották el úgy, ellenben minden magyar csoki el van rontva!
szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még mindig óriási kedvencem a Milka tejcsoki. De azt is tudom, nem vagyok egy gourmand a csokik terén, az étcsokit meg az ilyen nagyon magas kakaótartalmú dolgokat egyszerűen nem szeretem.
szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vicces, amikor az első ellenálló le van pontozva és a megerősítőt vagy megvédőt már felértékelik.
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!