Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért ilyen rossz a Milka?...

Miért ilyen rossz a Milka? Miért ezt veszik a legtöbben.

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam egy nagy, táblás Milkát. Mielőtt okoskodna valaki, nem hamisítvány, nagy üzletből származik, szavatossága nem járt le. Én nem szoktam venni, ezért meglepett az íze, kakaós íz semmi, valami cukrozott zsiradék, ami egy torokkaparós masszává alakul a szájban. Félreértések végett, nem vagyok csoki-sznob, a Sport szelet például bármikor jöhet. Miért ez a vacak csoki a No.1. Magyarországon?

szept. 14. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, a Milka szerintem is rossz.
Nem, a Milka a legjobb csoki.
34 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Az s-budget táblás csoki sokkal jobb, és svájci (tényleg az)
szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem vacak. Szerintem pl. Boci, Tibi, meg ezek a csokik szörnyűek, de még is sokan szeretik azt is. Kinek mi.
szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Öreg vagyok. Amikor életemben előszőr eljutittam Bécsig, vettem Milja csokit. Helyben elfogyasztottam, mert csak elolvadt volna.

Két dolgot nem értettem:

1. Miért raknak ki húsz sort belőke (mert mind kicsit násfajta volt)

2. Mi ebben a jó.


Lehet csak az ismerős ízek miatt, de sokkal jobbnak tartottam az akkori (80-as évek) Tibi csokit, a Szerecsent, Sportszeletett stb. a Milkánál. Azóra sem kedveltem neg.

szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
A milka sose volt jo, csak a markrting. 9-10 eve menoseg volt milkaval mutatkozni, akkor se ertettem. Egy lidl sajatmarkas tejcsoki pl messze veri
szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ritkán eszek táblás csokit, így abból nem is vagyok nagyon válogatós.

Viszont van egy rossz tapasztalatom a Milkával: régen az epres szívecskés Milka bonbon volt a kedvencem, mindenkitől olyat kértem, ha köszönteni akartak. Erre pár éve hatalmas csalódásként ért, hogy "megújították" a bonbont, ami számomra szinte ehetetlenre sikerült :(

Sosem értettem, hogy a bevált jó dolgokat miért kell túlvariálással elrontani...

szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én szeretem a Milkát (legalábbis a legtöbb típusát), de a "legjobb csoki" kategóriától azért távol áll.
szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
milka mindenhol vacak ,magyarorszagon véve ismeg németországban véve is ,akkor inkåbb lindt csokik,vagy aldiban kaphato csokik. vagy igazi schweiz csokik.
szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy fos lett pár éve. Lind vagy hogy írják, na az még kiváló, csak annyi pénz a világon nincs.
szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Azért mégis veszik, csak nem az itteni válaszolók. Szerintem semmi baj vele, finom, jó alapanyagokból készül, nincs benne glukóz szirup
szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert tejérzekenyként ezt meg tudom enni. Tejcsoki tej nélkül? Ettől függetlenül én szeretem.
szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!