Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a Jumpe, Boxer és a Ducato...

Ha a Jumpe, Boxer és a Ducato annyira rossz, akkor miért ezekből adják el a legtöbbet a kisteherautók közöl?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki mondta, hogy rosszak, de egy barátom Ducatokkal fuvarozik már több mint tíz éve és egyáltalán nincs rossz véleménnyel róluk. Van olyan autója, amiben már több mint 700e km van és még nem kellett a motorjához nyúlni. Természetesen ezeknek is vannak hibáik, de ha betartják a csereperiódusokat és minőségi alkatrészeket/olajakat használnak hozzájuk semmivel sem rosszabbak mint pl. egy Sprinter.
2013. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a cégnél Jumpy és Jumper van. Előbbit szoktam én is használni. Szerintem nem rossz. Fürge autó és teherautóhoz képest kényelmes is.
2013. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!