Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért van az, hogy 100 forinté...

Miért van az, hogy 100 forintért is alig viszik az 1 liter tejet?

Figyelt kérdés

Vettem 5 darab 1 liter tejet, 100 forint volt darabja. Alig viszik, tele volt a polc vele.


Ez az 5 liter tej simán elfogy 2-3 nap alatt nálunk.



máj. 8. 09:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk senki sem iszik tejet, így csak akkor veszek, amikor kell valamilyen süti receptbe.
máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
39%
Nyilván a szavatossága miatt. Reggelihez pedig kevesen isznak literes tejet. Kifejezetten egészségtelen is lenne mert több kalória mint egy egészséges ember reggelije csak a tej és több telített zsír mint a napi ajánlott mennyiség
máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan azért, mert közeledett a lejárata és a túlságosan olcsóság pedig már másik visszásságot okoz az embereknél. 175 alatt én is gyanakodnék.
máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Egy liter bármilyen folyadék elfogyasztása együltő helyben hihetetlen számomra.

Amikor kicsik voltunk, anyu ilyenkor vett egy dobozzal és csinált belőle soron kívül extra desszertként pudingot vagy tejberizst.

Raklapszám senki nem vesz rögtön lejárós tejet.

máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj, hogy mindig csak akkor árazzák le végre, amikor már csak pár nap és annyi neki. Így eleve el se jut az info egy csomó emberhez, csak ahhoz, aki már eleve ott van a boltban, de azok meg már nem arra rendezték be a következő napjaikat, hogy nagyobb mennyiség is elfogyjon - meg hát eleve viszonylag kevés a nagycsalád, ahol literszámra fogy a tej, és egyre több a laktózérzékeny is...
máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

"Én ma még simán elfogyasztottam belőle 1 litert a reggelimhez"


Mekkora a gyomrod?

máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj, hogy sokan összekeverik vagy egy kalap alá veszik a termék minőségi és felhasználhatósági idejét.
máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
20%
tejet csak a kisbabák isznak
máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a világ harmada kisbaba...
máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
26%
látszik is ...
máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!