Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért van az, hogy 100 forinté...

Miért van az, hogy 100 forintért is alig viszik az 1 liter tejet?

Figyelt kérdés

Vettem 5 darab 1 liter tejet, 100 forint volt darabja. Alig viszik, tele volt a polc vele.


Ez az 5 liter tej simán elfogy 2-3 nap alatt nálunk.



máj. 8. 09:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
79%
Az max tejjel összekent kútvíz, azért nem viszik.
máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
65%
Köze nincs a tejhez de v igyad csak:DDDD
máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
20%
Javaslom jelentse mindenki a kérdést: "A kérdés egyértelműen kitaláció" indokkal.
máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk én pl azért nem veszem, mert laktóz érzékeny vagyok
máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
100%
Ha nálunk lenne 100ft a tej ára vennék is 1-2 kartont belőle. Feltéve, ha jó a szavatossága egy ideig és 1.5%-os, mivel egészségi okok miatt ezt ihatom. Néhány hónapja volt nálunk 199ft-ra leértékelve a tej, ott állt, nem vitte senki, csodálkoztam is. Megnéztem a szavatosságát a boltban, másnap járt le, hát ezért... Ok nélkül általában nem szokott jelentősen olcsóbb lenni.
máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
91%

Milyen az a 100 forintos tej?

Kétely? :)

máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
88%
Az országban nincs egyetlen egy hely sem ahol 100-ft lenne a tej……A kérdés kamu.
máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Mizo 2,8%-s ESL tej, az 1 literes kiszerelésű, ami máskor 629 forint szokott lenni volt 100 forint. Az Auchanban árusították ki a minőségmegőrzési ideje miatt, tegnap és tegnapelőtt, mert május 7-ei lejáratú volt. Rogyásig volt tegnap délután is a polc belőle.


Én ma még simán elfogyasztottam belőle 1 litert a reggelimhez. Meg sem érződött az ízén, hogy lejárt a minőségmegőrzési ideje.


Az Auchanban havonta többször szoktak kiárusítani 50/100/150 forintra ESL tejeket, mert olyan sok szokott rajtuk ragadni. Csak néha rohadtul nem viszik még ennyiért se.

Legutóbb, április 30-án a sajátmárkás 2,8%-s tejükből vettem több literrel, akkor 50 forint volt darabja.

máj. 8. 15:29
 19/36 A kérdező kommentje:
#8: 500 forint volt tegnap a túrógombóc ízű Pöttyös túró rudi is az Auchanban. Vettem belőle 4 darabot. :-)
máj. 8. 15:32
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége nem iszik literszámra tejet. Így, ha látja is, vesz max egy dobozzal. Úgy pedig nem fogy el raklapszámra.
máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!