Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért van az, hogy 100 forinté...

Miért van az, hogy 100 forintért is alig viszik az 1 liter tejet?

Figyelt kérdés

Vettem 5 darab 1 liter tejet, 100 forint volt darabja. Alig viszik, tele volt a polc vele.


Ez az 5 liter tej simán elfogy 2-3 nap alatt nálunk.



máj. 8. 09:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Ötöde!
máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
63%

"sokan összekeverik vagy egy kalap alá veszik a termék minőségi és felhasználhatósági idejét"

A tejnek "fogyaszthatósági" ideje van. Ha azon túl iszod meg, jó eséllyel rohangálhatsz a vécére...

máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
72%
azért ennyire nem durva az... ha május 21-ei dátum van rajta, attól még nagy eséllyel iható lesz az 22-én délben is...
máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Lejáratközelit nem veszek, inkább veszek 300 forintért normálist. Szerintem nem egy nagy összeg 1 liter tejért.
máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
42%
nem emeled ki
aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
79%
Mi akkor se innánk, ha ingyen lenne. Nem szeretjük. Ha kell receptbe, a maradék mindig megrohad a hűtőben.
aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!