Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan fogyasztjátok a csicser...

TappancsMancs kérdése:

Hogyan fogyasztjátok a csicseriborsó krémet?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy ilyet, itt a kép, de nyilván ismeritek. :) Nem szoktunk enni ilyet és most nézegetjük, hogy ez főzelék és úgy együk? Vagy hogyan? Így magában kellene enni vagy kell hozzá valami, mondjuk fasirt? Vagy kenyérre kell kenni? Tényleg nem tudjuk. :)

[link]

[link]



#csicseriboró #csicseriborsó krém
2022. aug. 30. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Én zöldséget szoktam bele mártogatni (pl. sárgarépacsíkokat), naan vagy pita kenyérre is szokták enni de van aki tortillachipset mártogat bele.
2022. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hummusz.

Jó "tunkolós" szósznak is, kenyérre kenve, tésztaszószba keverve, de ha megpakolod falafellel meg zöldséggel akkor a hummusz tál is jó dolog.

2022. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak egyszerűen kenyérre is kenni. :)
2022. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is általában répacsíkokkal eszem. De olyan is volt már, hogy megkentem vele egy szelet sajtot (goudát, de te tudod, hogy mit szeretsz), aztán feltekertem, és úgy ettem. Viszont én nagyon szeretem, simán magában is kanalaztam már.
2022. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy 1-es írja: mindenféle nyers zöldséget ujjnyi vastagra felvagdosunk, és azzal tunkoljuk, mellé pita, vagy pirítós. Férjem szereti kenyérre kenve is, kicsit vastagabban, mint a margarint, sonkával, sajttal. Hogy kiadósabb legyen néha szoktunk hozzá sütni falafelt (csicseriborsó-fasírt), azzal is lehet tunkolni, de rendes húsból készült fasírttal is működik így.
2022. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyam mint egy krémsajt. Szóval én pl kenyérre kenem vastavon és arra sajt vagy sonka vagy semmi.

Vagy kirakom az asztalra és abba mártogatok répadarobokat, paprikat stb.

Vagy tortillatekercset megkenek vele, tezsek sonkát, sajtot, vagy rántottát, zöldségeket, feltekerem és úgy eszem

2022. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Naaagy köszi! :)
2022. aug. 30. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!