Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csak én vagyok kiakadva a...

Csak én vagyok kiakadva a tejtermékek irreálisan növekvő árától?

Figyelt kérdés

Ma pl Sparban 330 grammos tejfölt 750 ft-ért láttam.

Árstopos tej meg nem is volt. A többi fajta pedig szintén iszonyat áron.


2022. aug. 6. 11:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%

Tegnap akadtam ki pont a cba-ban a tejföl árán, csak egy 140g-os kellett volna, 299ft!

A 330-as itt is 700valamennyi volt... Szóóval nem vettem tejfölt... sem. A tej is már luxuscikk nekem :S

Nagyon hihetetlen! Ráadásul a nagyobb üzletláncokhoz utaznom kell, szóval meg sem érné elmenni olcsóbb cuccokat összeszedni máshol ilyen üzemanyag árak mellett.


#6 ezt olvasd el!

[link]

Elképesztő, hogy van bőr a pfjukon!

2022. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%
A jó hír, hogy nincs szükségünk tejtermékekre! A tej egyetlen funkciója, hogy az emlősök kicsinyeinek tápanyagot biztosítson, amíg nem lesznek allalmasak a szilárd táplálék elfogyasztására. Gondoljatok bele, az emberen kívül egyetlen állat sem fogyaszt tejet felnőttként, mégsem látni milliószámra legyengült, beteg csontozatú kutyákat, leopárdokat vagy akár teheneket. Rengeteg más forrásból lehet fedezni a tejben lévő kalciumot, vitaminokat, és akkor a gazdaságokban inszeminálással folyamatos tejtermelésre kényszerített tehenek gyötrését sem támogatjátok.
2022. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
74%
Persze, csak te vagy kiakadva, mi meg keveseljük a dupla árakat... Ezért tettél fel kérdést?
2022. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 NTBS ***** válasza:
100%
Engem is zavar.
2022. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nincs szüksége a szervezetnek tejtermékekre, legfeljebb néhány összetevőre. Azokat máshonnan is össze lehet szedni. Persze finomak, kétségtelen.
2022. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Na azért annyira csóró nem vagyok, hogy többé már nem is fogok tejterméket fogyasztani. Csak sokallom az árát. És igen, merészkedtem kérdést feltenni, mert ez az oldal arról szól. Majd az admin törli, ha jónak látja.
2022. aug. 6. 17:37
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, 70000 Ft a havi jövedelmed?
2022. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Igen, de mellé ügyeskedek még ezt-azt. Hivatalosan 70000. Nézz utána, aki fekvőbeteg családtagját ápolja, az ennél többet nem kaphat. Ez a plafon.
2022. aug. 6. 18:01
 19/30 anonim ***** válasza:
31%

#18

Mielőtt nagyon felszívod magad, a világon sehol nincs ápolási díj, csak nálunk.(12 évig ápoltam a demens, agyvérzéses apámat!)

Én is rühellem a drágaságot, de ez viszont nem magyar sajátosság, hanem világválság van, mindenütt egekben az infláció, munkanélküliséggel fűszerezve.

Egy biztos, ha nem születtél milliárdosnak, akkor Európa már élhetetlen, ...a többit nem ismerem olyan szinten, hogy véleményt alkossak.

2022. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Akkor most tökre megnyugodtam. Pedig tökre felszívtam magam bizony. Ugye a rosszindulat csak úgy tobzódik itt..
2022. aug. 6. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!