Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ki evett már a szabadkai...

Ki evett már a szabadkai piacon hamburgert?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet tőle valami bajom? Látszatra nem tűnik túl higénikusnak. Az udvaron lévő hambisra gondolok.
2022. máj. 12. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Túl lehet élni. Csak legyen a közelben wc.
2022. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Mikor kimegyünk mindig eszünk, az egyik bejárat melletti zárt “ étteremben” nagyon finom és semmi kifogásom nem volt ellene. Más íze van és nagyon szeretjük. Ott grillezik helyben, ott sütik a pitát hozzá, én válogatom ki mit kérek bele. Jaj de megennék most egyet.
2022. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10szer ettem ott abbol egyszer megkellett allni utkozben wczni egy nagyot:D
2022. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindíg ott eszünk de nem a bejárat melletti sütödénél.

A kettes hangár mellett is van egy az higiénikusabb kicsit kinézetre,bajunk még nem volt pedig gyerek is evett.

2022. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ott eszünk mindig és magyar szokás szerint jól megpakolom. Én imádom a sok friss zöldséget, savanyút. Mindig ott veszem ami közelében van a cigis üdítős traffik.
2022. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!