Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az igaz, amit a faluban...

Az igaz, amit a faluban terjesztenek a hamburgerről?

Figyelt kérdés
Azt pletykálják, hogy patkány húst raknak bele. Hogy ennek mennyi a valóságalapja azt nem tudom. De ennek hatására megundorodtam tőle, pedig szerettem.

#hamburger #pletyka #Furcsa összetevő
2022. márc. 11. 11:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem igaz. Megnyugodhatsz
2022. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
12%
Ha patkány húst nem is, de ahol pl. nutriát tenyésztenek a prémjéért, ott a húst (ha az adott országban engedélyezett emberi felhasználásra) felhasználhatják emberi fogyasztásra szánt termékekben. Nem ismerem a hazai szabályozást, azt sem, hogy nutriát tenyésztenek-e nagyobb tömegben.
2022. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
10%
Viccelsz? Minden kaja patkányhúsból van már évszázadok óta. Csak speciális elkészítési módok miatt tűnnek másnak.
2022. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Tudod, milyen drága lenne patkányból készíteni a hamburgert? Ha igaz lenne, akkor az ár végére egy-két nullát még kellene tenni!
2022. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

A virsli, amit a Coop-ban megvesznek, rosszabb.

Egyed nyugodtan a hambit.

2022. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

Mármint milyen hamburger? Milyen helyről?

A patkányhúst kétlem, de az tény hogy vannak helyek ahol bizonytalan forrásból származó, lejárt, "hulladék" húsból(?) készítik. Más helyeken meg jó minőségű 100% marhából. Attól függ hogy hol eszed, nem magától a fogástól. (Ez minden ételre igaz.)

2022. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Kérd meg akkor nénét, hogy vágjon egy tikmonyt, készitsd abbul tenmagadénak.
2022. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az a hamburger, amit itt a faluban árusítanak a boltban (Gerendás), van több féle ízben. De gondolom az élelmiszerbiztonsági hivatal, vagy most hogy hívják a fogyasztóvédelmi szervet, mindent átvizsgál, kiderülne, ha ilyesmi előfordulna.
2022. márc. 11. 12:05
 9/27 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a falusi hamburger, még mindig a fasirt zsömlével. :)
2022. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%
Bocsánat, nem zsömlével hanem zsömlében.
2022. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!