Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csak szerintem vannak ezek a...

Csak szerintem vannak ezek a street food éttermek túlhypeolva?

Figyelt kérdés

1 hamburger 2000 ft, mondom ok, biztos minőségi. Kb tescos zsemle, fel se melegítik vagy át se sütik a zsemlét, bele a rágós vékony húspogácsa, fél liter bbq szósz/ketchup bele, 1 szelet saláta, azt cső.


Mekiben különbet kapok szerintem.



2020. dec. 29. 09:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Ok, igaz, viszont:


nagytételben veszik a kaját, úgy nekik olcsóbb, mint nekem.


Viszont egy beülős normális hamburger étteremben még több költség van, főleg a beugró része (étterem stb), és mégis ugyan annyiba adják a kaját, de sokkal jobb minőségben.

2020. dec. 29. 14:22
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyforma a szabályzás egy étterem meg egy utcai kajálda esetében.
2020. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
És még a minősége is rosszabb. A hülyének is megéri
2020. dec. 29. 14:34
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

He NEKED nem felel meg, keress más helyet, fölösleges itt pufogni értelmetlenül!

Akinek meg tetszik, az vegyen ott kaját, ehhez semmi közöd!

2020. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Érdekes, a többség mégis velem ért egyet :)
2020. dec. 29. 16:18
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül, hogy túl van hypeolva én szeretem ezeket a helyeket, legalábbis a jobbakat. A lustaságot meg kell fizeni, ez van :D
2020. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
az ok, de pl haverommal lógtam tegnap, és megéheztünk. Mondom ne együnk mekis szemetet, voltak street foodok. Nem azt mondom, hogy mérhetetlenül rossz volt, mert azért megettem, de nem üti meg nálam a szinten, kb 500 ft-ot max.
2020. dec. 29. 16:29
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Most itt egy konkrét food truckról beszélünk, amiből csak Budapesten lehet találni egy csomót. Nyilván nagy lesz a szórás. Egy aluljárós csalamádéburgerhoz képest, amiben ropog a hústól felforrósodott kígyóuborka, elég más minőséget ad a legtöbb, például nem bolti mirelit húspogácsával bohóckodik. 2000ft egy adag marhahúsos melegételért egyáltalán nem sok pénz.
2020. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, a csalamádés-puffancsos aluljárós "hambi", amiben a pogácsa kb. 20-30% marhahúst tartalmaz (ne akarjuk megtudni, mi van még benne...) - az lehet, hogy párszáz ft...


De amit a 18-as is ír, azok 100%-ban _minőségi_ marhahúsból, egyedileg, helyben készült húspogácsák. Plusz persze minőségi helyről veszik a hamburgerzsemlét, és a szószokat is spéci receptek alapján készítik.

2020. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Akkor lehet kifogtam egy rosszat. Nem a kézműves hamburgerekkel van bajom.

Pont a zsemle volt nagyon rossz, át se volt sütve, melegítve. Belerakták egy hideg zsemlébe a húst, ami rágós volt, rá 1 kicsi bacon, fél literes bbq szósz, azt kész.

2020. dec. 30. 11:11
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!