Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kenyér, kifli vagy zsömle?

Kenyér, kifli vagy zsömle?

Figyelt kérdés

#kenyér #zsemle #kifli #Nyestürülék
2020. júl. 22. 23:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Zsömi
2020. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
78%
Nekem speciel most semmi mert fogyózom. De amugy most ugy megkivantam egy sajtos parizsis kiflit igy este 11-kor😭😭
2020. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Neeee engem is megfertőztél :D most én is ennék ilyet
2020. júl. 24. 00:37
 14/17 Laylah ***** válasza:
80%
Kenyérre szavaztam, viszont hozzáteszem, hogy magam sütöm, tudom, mi van benne és tömörebb, kisebb a bolti kenyérnél. Méretre kb. a fele, nagyjából a fél kilós veknihez tudnám hasonlítani méretileg. Frissen, még melegen nagyon finom és az illata sem semmi ^^
2020. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14


Az tényleg jó lehet :)

2020. júl. 29. 14:05
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a zsemlére szavaztam a praktikussága miatt-jobban kézre áll,mint a kifli,de nem kell szeletelni,mint a friss kenyeret,mert ugyebár a szeletelt kenyér soha nem olyan finom puha,mint a sima-,abból is a teljes kiőrlésű,lehetőleg magvasat,de olyan finom puha szeletelt kenyeret,mint amit Angliában ettem,itthon sajnos nem lehet kapni!:(Szerencsére,azért friss pékáruból már itthon is elég nagy a választék!:)
2020. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 atesz763 ***** válasza:
100%
Hát, én úgy vagyok vele hogy kenyér, mivel azt gyakorlatilag mindenhez lehet használni, de például szerintem zsömléből jobb szendvicset lehet csinálni, illetve a tejfölös kiflit könnyebb enni mert azt csak belemártod gyakorlatilag a vödör tejfölbe és haraphatod is, nem kell kanállal szarakodni. Úgyhogy kenyér mert, az így is úgy is jó lesz.
2020. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!