Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Megettem 2 doboz konyakos...

Megettem 2 doboz konyakos meggyet, de nem érzek semmit. Lesz valami bajom?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia Levente! Miért gondolod, hogy bármi bajod lehetne majd?

Az alkoholos bonbonok jellemzően elhanyagolható mennyiségű szeszt tartalmaznak- ha ettől tartanál...

2020. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom csak estefele még lehet vezetnem kell!
2020. júl. 16. 16:12
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 nagy dobozzal ettél meg, akkor esélyed van hasmenésre. Ha az alkohol hatására vagy kíváncsi, azt mostanra már éreznéd.
2020. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor vezethetek?
2020. júl. 16. 16:32
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

nem

nem vezethetsz. ha most megfújnál egy szondát hidd el kimutatná rendesen. és akkor is ha nem érzed a reflexeid nem olyanok. menj gyalog, esetleg még a bicikli is jobb mint az autó

2020. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Kb este 10 fele indulnék el.

Akkor sem? Nem érzek semmit!

2020. júl. 16. 16:39
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Milyen gyakran szoktál inni? Attól is függ. Akik hetente-kéthetente beb@sznak azoknak már hozzászokott a szervezete a piához, hamarabb bontja le. Bár sztem semmit nem mutatna ki estére
2020. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem nagyon. Addigra nem megy ki az alkohol a szervezetedből. Már csak azért sem, mert valószínű hogy ha most nem érzel semmit, akkor este 10 kor sem fogsz és nagy valószínűséggel nem okozol majd balesetet, de ha véletlenül pont most megállít egy rendőr hogy fújd meg, akkor az bizony mutatni fogja akkor is ha nem érzel még most se semmit. És ha netán akár nem a te hibádbol is de baleseted lesz? Akkor valószínűleg ha olyan a másik sofőr rámondja hogy a te hibád volt és szondát kell fújnod. És miután az kimutatta az alkoholt te leszel a hibás, és elveszik a jogsid és komoly pénzbüntetést kapsz. Szerintem ne kísérsd az ördögöt, mert nem alszik.
2020. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utoljára 10 éve ittam alkoholt, nem is azért kérdeztem, mert ami van benne az 0 csak ha megállítanak a kékek....
2020. júl. 16. 16:55
 10/18 anonim ***** válasza:
Berúgni nem fogsz tőle, mert ezekben az édességekben jó, ha két csepp alkohol van szemenként. Egyik kolléganőm mondjuk azt állította, hogy egy doboz konyakos meggytől, ahogy ő fogalmazott "beb*szott, mint állat". De én ezt nem hiszem el. Én sem vagyok egy nagy ivó, de ennyitől én sem rúgnék be.
2020. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!