Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az egész kaját kidobjátok, ha...

Az egész kaját kidobjátok, ha kukacot találtok benne?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 09:20
A kérdező szavazást indított:
az egészet kidobom
csak a kukacos részt dobom ki
csak kiveszem belőle a kukacot
megeszem kukaccal együtt
38 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg kidobnám, de még soha nem fordult elő. Mégis milyen kajában találtál kukacot?
2020. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindegy miről van szó. A lisztet kidobnám, a cseresznyét nem. Ha légy petézett volna bele, akkor az az étel olyan állapotban van, hogy egyébként is kimegy magától.
2020. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én szeretem a nyers zöldborsót, abban találtam hernyókat, de nem dobtam ki emiatt az egész borsót, egyszerűen csak nem ettem meg azokat a szemeket, amelyekbe belerágtak.
2020. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kajáról beszélünk? Gyümölcsben nem, ott könnyű behatárolni hogy melyik szemben járt kukac, a többit pedig úgyis megmosom. Nagyobb zöldségben is megpróbálnám kivágni, mondjuk egy tökben vagy padlizsánban, aztán legfeljebb ha az egészet bejárta akkor darabokban dobom ki. Lisztben, rizsben, hasonló száraz ételekben még nem volt szerencsém hozzá, de akkor az egész menne a kukába. Tejtermékben, húsáruban, főtt ételben a kukac nagyon rossz tárolást is jelez, úgyhogy azután még a hűtőt is fertőtleníteném.
2020. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!