Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egész nap kint levő süptcsirek...

Egész nap kint levő süptcsireke megromolhatott?

Figyelt kérdés
Sajnos megettem. Egyébként anyámnak máiája, hogy nem a hűtőbe pakolja be a cuccokat, hanem a sütőbe, annak aztán sok értelme van... Aztán moért nem eszed meg a másnaposat... Mondjuk, mert nyáron 40 fokban is kint van. Majdnem minden n a p van válás mi, egy vagy több romlott.. Ha más nem a tej legalább...
2020. ápr. 26. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma készült, akkor még nem romlott meg.
2020. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy megromlott, de éjfél után a gyomrod megmutatja. Ha megártott, akkor fájni fog és készülj hasmenésre. Anyudat határozottan szoktassátok le erről a rossz szokásáról. Azért van a hűtő, hogy ott tároljuk a maradékot. Jó, hogy eddig megúsztátok mérgezés nélkül.

Szerintem légy nyugodt, mert ha baja lett volna a SÜLT csirkének, akkor az ízén észre vetted volna.

Minden jót!

2020. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi hír van? Lett gyomorrontásod? Aligha.

Minden jót!

2020. ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A sült hús nem romlik olyan könnyen, régen az öregek zsírosbödönben tárolták a sült oldalast, és a zsírból halászták elő.
2020. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem lett bajom! Mondjuk fel is melegítettem újra nagyon!


De a sütőt úgy kezeli, mintha érne valamit, hogy oda pakol....


Lejárt margarin 1,5 hete, á nincs szaga, jó az íze, jó lesz az! Meg ilyenek!

2020. ápr. 27. 08:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!