Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vennétek a hagyományos burgony...

Vennétek a hagyományos burgonyachips helyett algachipset, ha látnátok a boltokban?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 18:12
A kérdező szavazást indított:
IGEN
NEM
KIPRÓBÁLÁSRA
94 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Vennék, de nem a burgonyachips helyett. Ha burgonyachipset akaroknék, akkor azt vennék.
2020. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám, de NEM krumpliszirom helyett. Ha rátalálnék egy üzletben, lehet, hogy kíváncsiságból kipróbálnám. Ha már bűnözök, akkor az legyen olyan, amit szeretek. De mint írtam, megkóstolnám. Fogalmam sincs, milyen az algachips.
2020. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs milyen lehet. Ha mondjuk egy Chio/Lays-el egy árban lenne kb akkor biztos kipróbálnám. De ahogy látom ebből 5 gramm kerül annyiba mint egy zacskó chips, tehát felejtős.
2020. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Mivel nem tudom milyen, kipróbálásra venném csak, aztán az eredménytől függnének a továbbiak.
2020. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Első hangra iszonyat undorítónak hangzik. De ha olcsó vagy is nem 700ft 10dkg hanem egy átlag csipsz árában van mondjuk 250ft akkor megvenném hogy ki próbáljam.

Amúgy ha ettől drágább ki próbalasra se venném meg.

Ha csipszezni akarok normál csipszet veszek.

2020. jún. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy nem. Amúgy ilyen céklachipset meg répachipset ettem már, egész finomak, de nevetségesem drágák. Oké, a rendes chips is drága, de ezek kisebb adagok voltak, sokkal drágábban. Ez az alga meg még iszonyat rosszul is hangzik.
2020. jún. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

ha 500 forintnál nem több egy zacskó 100g-jával, akkor igen

egyébként norilap ;)

2020. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy én tesco finest chipset ill néha lays chipset eszem, a chio olyan szinten szar, hogy múltkor kaptam egy zacskót és 2 falat után a kukában landolt, pedig én nagyon ritkán dobok ki kaját
2020. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Imádom az algát, de az "algachips" az nem olyan, mint a burgonyachips. Az algachips az csak sima pici szárított lapocska, esetleg fűszeres, és a legtöbb helyen csak 5 grammos kiszerelésben árulják. A burgonyachips meg azért általában van 70-100 gramm még a kis kiszerelés is. :D Szóval ha éhes lennék, tuti nem vennék algát burgonya helyett. Azt csak a rizs mellé éri meg venni, mert nagyon jó extra ízt ad neki, de önmagában megenni azt a pár lapocskát igazi pénz pazarlás. :(
2020. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Több variációt próbáltam, természetesen külföldön.

Koreai és kínai lakótársak tartottak nekünk kultúrális ízcserét.


A koreai nori szerű volt, de ropogós, szezámmaggal. Nekem ízlett.


A kínai csaj viszont apró csíkokra vágott, cukros-sós valamit hozott, olajos is volt és csak csikorgott a cukor a fogad alatt.


Mondjuk ez a kettő még a jámborabb kategória volt, ezek simán bevágnak egy marék szárított snecit egy sör mellé egy átlagos pénteki berúgáshoz. Kb az az apróhal jelleg amivel mi teknőst etetünk, csak csilis.

Meg fél méteres szárított tintahalat, le le törve belőle, meg vagy chipsként szárított polip csík is.

2020. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!