Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Citromhéjat és vöröshagymakrém...

Citromhéjat és vöröshagymakrémet melyik boltban kaphatok még?

Figyelt kérdés
Több boltban is jártam már, mióta nincs itthon ez a két dolog: Spar, Lidl, Aldi, Penny; de egyszerűen sehol nem kaptam egyiket sem. Tudtok olyan boltot mondani, ahol még kaphatok, vagy már nem árulnak?

2017. aug. 29. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Veszel citromot és reszelsz a héjából.

Vöröshagymakrémet még nem kerestem, nem is tudtam, hogy létezik. De fokhagyma krém pl. Sparban van. Tubusos. Azt szoktam látni mindig.

2017. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Metroban vettem reszelt citromhéjat. Biztos lehet kapni hagymakrémet is, de azért nem nagy ördöngösség otthon sem ledarálni két fej vöröshagymát.
2017. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógynövény-üzletekben szokott lenni citromhéj.
2017. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Citromhéjat a Kotányi árult. A fűszereknél kell keresni.

Vöröshagymakrémet meg az Univer árul. Azt meg a Piros Aranyaknál kell nézni, azok is azt hiszem, hogy a fűszeres polcon vannak.


Tesco, Spar, Interspar, CBA, Coop, Auchan, Metro.

Ezekben a boltokban mind lehet kapni.


Citromhéjat meg a legegyszerűbben úgy csinálhatsz, ha nem találsz a boltban már előre lereszelt citromhéjat, hogy veszel citromokat és Te magad lereszeled a héját. :)


[link]


[link]

2017. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó: a citromhéjnál probléma, hogy egyrészt a legtöbb citrom vegyszerekkel kezelt, ezért a héja még mosás után sem fogyasztható, másrészt utána mit kezdenék egy csomó héj nélküli citrommal?
2017. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: Van olyan, amire rá is van írva, hogy fogyasztható a héja.

A citromot meg beleteheted teába, limonádéba, stb. De én megenni is szeretem.

2017. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Citromhéj van a Tescoban, Auchanben, ott ahol a sütőpor, stb. Vöröshagyma krémet mi Reálban szoktunk látni.
2017. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!