Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol érdemes ásványvizet...

Hol érdemes ásványvizet rendelni, hogy fel is hozzák, mert nincs lift?

Figyelt kérdés

A társasházban nincs lift, a lakásom pedig a 3. emeleten van. Eddig a TESCO-tól rendeltem ásványvizet, felhozták, de gyakran kötekedtek, hogy miért kell egyszerre néhány ( pl. 8) rekesz vizet rendelni. Kioktattak, hogy inkább rendeljek gyakrabban kis mennyiséget.

Ez persze plusz költséget jelent, és nincs is időm, hogy gyakrabban várjam, hogy megérkezzenek (néha késnek).


A cégnek panaszt tettem, és ők elnézést kértek, és azt mondták, hogy nyugodtan rendeljek, amennyit kívánok, a mennyiség nincs korlátozva.


A szállítók viszont továbbra is kikészítenek, ezért most egy másik céget keresek, hátha ott rendesebbek.


Ismer valaki olyan céget, ahol érdemes ásványvizet rendelni, és árban is eléggé jók?



2017. ápr. 5. 23:24
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
87%
Csak arra tudok gondolni, hogy pizzafutár vagy és annyira keserű az élet, hogy ennyi értelmet tudsz kicsikarni magadból, hogy "nehogymán a futár cipelje fel hé".
2017. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg nem akarok offolni kérdező, csak azt gondolom ez megfontolandó. Ilyen mennyiségű fogyasztás mellett én azt gondolom érdemes beruházni egy ballonos vízadagolóra, egyrészt így ez nehézkes és töméntelen palackot is keletkeztet, környezetkímélőbb és rugalmasabblenne egy ballonos vízadagolót beszerezned. Egyszeri költség és a nagy palackokból kevesebb kell, tovább tart, a szállító cégek házhoz viszik szívesen, általában bérmentve, ha nagyobb adagot rendelsz. Nem kell drágában gondolkodni és rengeteg olyan verzió van, amihez adapterrel bármilyen nagyobb ballon csatlakoztatható. Tonnaszám vízet rendelni mindenképp macerás, de ez mégsem akkora tétel, hogy kivigyék ingyen. Ha e mellett döntesz és kérsz egy negyed éves ballon adagot, azt már kiviszik ingyen és neked sem kell mindig evvel vesződnöd, arról nem is beszélve, hogy aevvel együtemben elviszik az üres ballonjaidat is és újrahasznosítják maguk. Az adagoló meg csak egyszer költség, a szemeted is kevesebb, úgymond ez az ásványvízfogyasztás környezetbarát változata. Tele van a net szolgálatatókkal. Csak egy ötlet.
2017. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az irodában volt ballonos víz, ott is vágta a futár a pofákat. De ez egy kisebb cég volt. A melletünk lévő sztem szemtkirályisok vidáman vitték a ballonokat.

Kérdező, sztem ne foglalkozz a futárral, nyugodtan rendelj amennyit akarsz. 8at két fordulóval simán felhoz.

2017. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 lencsefőzelék ***** válasza:
49%

A gerincsérvedre a denevérpadot ajánlom, ásványvíz helyett pedig a tisztított csapvizet vagy a desztillált vizet. Így a környezetet sem szennyeznéd a rengeteg műanyag palackkal.

"az ivóvízzel és az ásványvizekkel bevitt szervetlen ásványi anyagokat a szervezetünk nem tudja feldolgozni, így azok – a testen belül lerakódva – felesleges terhelést jelentenek, és többek között epekövet, vesekövet, fogkövet, érelmeszesedést és az ízületek rugalmatlanságát okozzák."

[link]

2017. ápr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Még mindig nem kaptam választ a kérdésemre...


A csapvíz nem egészséges és ha valaki nem tudta volna, sok esetben hormonokat is tartalmaz.


Egyébként, az orvosok azt javasolják, hogy naponta megigyunk kb. 2,5 liter ásványvizet.


A 8 rekesz víz = 8 x 6 palack = 48 palack x 1,5 liter = 72 liter.

Ketten élünk itt, szóval személyenként ez 36 liter.

36 liter elosztva napi 2,5 literre = 14,4 nap.


Szóval, ez a "hatalmas víz mennyiség" két hétre elég, nyáron pedig még rövidebb idő alatt elfogy.


Nem értem, miért nem haragszik senki arra a sok emberre, aki a TESCO-ban, AUCHAN-ban, LIDL-ben ennél sokkal több palackozott vizet vásárol, és autóval viszi haza, beparkol a garázsba, és ugyanannyi vizet iszik, illetve ugyanennyi palackot termel?


A különbség csak az, hogy házban él és nem kell felvinni a palackokat, vagy liftes házban felviszi a lift...


Szóval, nem értem a felháborodást azon, hogy miért iszom az ásványvizet. Nagyon unatkoztok?

2017. ápr. 7. 01:58
 26/38 anonim ***** válasza:
Milyen ásványvizet szoktatok inni? Szénsavas,mentes vagy enyhe?
2017. ápr. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Még valami: néha ritkán pizzát rendelünk, és a pizzafutárok is szoktak ilyen pofákat vágni, sőt: az is előfordult, hogy a pizzafutár azzal próbálkozott, hogy én lemenjek a pizzáért!


A postás egy ideig felhozta az ajánlott levelet, fintorgott, lihegett, megjegyzéseket tett arra, hogy sok a lépcső.

Ezután azzal próbálkozott ő is, hogy inkább menjek le én.

Pedig max. kb. 2-3 havonta kapok ajánlott levelet.

Az utóbbi időben nem csenget fel, hanem sunyi módon bedobja az értesítőt a postaládába és elmegy. Amikor reklamáltam, azt mondta, hogy ő bizony mindig csenget, csak én nem hallom.

2017. ápr. 7. 02:09
 28/38 A kérdező kommentje:
Szénsavmentes vizet iszunk, kevés nátrium tartalommal.
2017. ápr. 7. 02:12
 29/38 anonim ***** válasza:
55%

Én is harmadikon lakom, de nekem mindig felhozzák a pizzát szó nélkül és soha nem volt belőle probléma.

Viszont ha mentes vizet szoktatok inni akkor érdemesebb volna egy ilyet venned és meg lenne oldva a vízprobléma:

[link]

2017. ápr. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező te lehetnél a világ legnagyobb b>>rma ahogy leírod ezeket a hülyeségeket hogy az orvosok azt mondták rendeljél házhoz karton számra műanyag palackokba zárt ócska vizet .


Á mert csak így juthatsz 2,5l tiszta ivóvízhez ... Nem zavar hogy már rég feltalálták a reverz ozmózis szűrőt amit egyszer kell megvenned aztán filléres karbantartással évekig folyik a desztilálltnál is tisztább víz csak oda kell döcögnöd a csaphoz és megnyitni!!!


Képes vagy a Földet mérgezni pet palackok gyártásával ,a kiszállítás miatt üzemanyag égetéssel és még ezért fizetsz is hát gratulálok a világ legnagyobb brmához.


Ha nem tudnád a palackozott ásványvíznek kizárólag a víz nélküli ill szenyezett területeken lakóknak és az utcákon lévő embereknek van létjogosultsága.


Azért mert a marketing a fél világot elhülyítette hogy hord haza tonna szám a palackozott vizet még gondolkozni is lehetne és nem beállni a marhák közé a sorba.


Ozmó szűrő kb 60e Desztilláló 35e ft angliából nekem is az van napi 4l is tudna úgyhogy nem kell a nyavajgás hogy a csapvíz használhatatlan.

2017. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!