Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Már ez is baj, ha ilyet...

Már ez is baj, ha ilyet csináltam a boltba?

Figyelt kérdés

Tegnap beszaladtam az egyik reál élelmiszer abc-be egy palack ásványvízért.

A legalsó polcon egyessével egymás mellé le ki voltak téve az ásványvizek amilyen nekem kell (mizse 1'5 l-es szénsavas) ,fentebb a karom magasságában pedig csak zsugorral voltak egymásra téve,egy zsugorba hat palack víz.


A táska a hátamon volt ,tele almával ugyanis előtte a piacon voltam 5 kg almát venni,szóval picit súlyos volt a táska a hátamon és nem akartam leguggolni,(mert le kellett volna,annyira lent volt) az egyessével rakott palackokért és a polcon az egyik zsugort kibontottam és abból vettem el egy palack vizet és maradt még öt víz benne de így az az egy zsugor ki lett bontva.


Alig,hogy beletettem a kosaramba,az eladónő rögtön rámszólt,hogy "a túróba lent van kitéve egyessével palackonként" de ezt olyan durva hangon mondta,hogy az eszem majdnem megállt.

Mivel már volt sokszor,hogy piti kis porszemnyi dologért szóltak rám emberek és mindig válaszolgatni,magyarázgatni utána,hogy én nem akartam rosszat meg minden...,amikor ezt tegnap mondta nekem a boltosnő amit pár sorral fentebb írtam,én semmit nem szóltam neki erre,hanem némán mint aki nem is hallotta,mentem fizetni a pénztárhoz,ugyanis elegem van,hogy minden pici hülyeségért rászólnak az emberre,holott már nem vagyok gyerek.


Mégis mi baj van abban,ha kibontottam egy zsugort és abból vettem el egy vizet? Ami ott maradt további öt az is eladó nem? Vagy dísznek van kitéve? Előbb utóbb úgyis fel kell bontani és venni ki belőle.


Komolyan mondom itt már mindenkinek minden baj.


Már ez is baj egy boltban,amit az ásványvízzel kapcsolatban leírtam?



2016. júl. 27. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%

az a baj, hogy a bunkó beszólás után még ott vásároltál és nem a vásárlók könyvébe írtál be.


az eladó meg fogja be a száját, szidja magában a szerinte hülye vásárlót, de ne szólogasson be neki bunkón!

2016. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
szard már le. még ha igaza is volt a nőnek akkor is minek beszólni? békén kéne hagyni a vásárlókat. jól tetted, hogy nem válaszoltál neki, jobb az ilyet hagyni.
2016. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy eladó beszólna, kérném a vásárlók könyvét, és a büdös életben nem vásárolnék nála többé semmit. Örüljön, hogy nála veszem meg azt a vizet, ne rinyáljon. Semmi olyat nem tettél, amivel kárt okoztál neki.
2016. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Az is hülye, aki fölülre pakolja a zsugort, alulra meg a bontottat! Logika=0
2016. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
37%
Hát én az arcába röhögtem volna a nőnek :D
2016. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 zebulon66 ***** válasza:
100%

Nem baj, amúgy meg én megkérdeztem volna miért nem fordítva pakolnak és akkor nem kell lehajolni.

Van olyan bolt ahol nem lehet megbontani az egységcsomagot, nagyker jellegűek de ott mindig van figyelmeztető felirat.

2016. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!