Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogyan menjek be a boltba, ha...

Hogyan menjek be a boltba, ha már előtte bevásároltam és viszem magammal?

Figyelt kérdés
Tehát ha táskába viszem be egyik boltból a másikba az árut. És nincs nálam a blokk

#vásárlás #bolt #nincsblokk
2016. jan. 30. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Megmutatod a bejáratnál a biztonsági őrnek, ő pedig ragaszt rá egy matricát. Legalábbis a Teszkóban ez így működik, nem tudom máshol hogy.
2016. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz, csak az a baj a Pennyben nincs a bejáratnál bizt. őr.
2016. jan. 30. 16:49
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezt úgy lehet megoldani, hogy az egyikben olyat vásárolsz, ami a másikban nincs. Például a Penny és a Lidl között átfedés a márkaneveket illetően. Tehát Lidles vásárlással félreértés nélkül be lehet menni Pennybe, Sparba. Sparossal Lidlbe, stb. Amúgy még ha vannak is nálad mindkét boltban kapható dolgok, akkor sem cseszegetni, csak ha gyanús, lopásra utaló mozdulatokat teszel. Tehát minimális az esély, hogy bajod legyen egy máshol vásárolt termékből. Erre a felmatricázásra a legtöbb üzletlánc fel sincs készülve.
2016. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyszer fizetés után vissza mentem még valamiért ugyanoda vásárolni. És előtte ki kellett pakolnom amiket akkor megvettem.
2016. jan. 30. 16:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A blokkot miért nem teszed el? Ha meg ez magvalosithatatlan számodra akkor ne menj másik boltba.
2016. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó, ha egy dolgozónak jelzed amikor bemész, hogy van nálad ez az.
2016. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A pénztárosnak szólsz bemenetkor, esetleg nála hagyod a máshol vett cuccokat. LEgközelebb meg figyelsz, hogy elhozd a blokkot
2016. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én simán szoktam szólni a pénztárosnak, és ott szoktam hagyni mellette...
2016. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
El kell tenni a blokkot. Otthon kidobhatod, de ha mész még vásárolni, a blokk a legegyszerűbb bizonyíték.
2016. jan. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Viszont én itthonról vittem a cuccokat. A blokk nincs meg. Tegnap bementem a boltba és kipakoltam a pénztár mellé. Nagyon unom ezeket a kipakolásokat. :) Lehetne valami matrica.

Az nem jó ötlet, hogy olyat vegyek ami abban áruházban nincs. Mert pl. Coca cola az mindenhol van.

2016. jan. 31. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!