Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal napközbenr...

Mit vigyek magammal napközbenre enni?

Figyelt kérdés

Már unom a szendvicset, nem tudom mi mást lehetne helyette vinni, ami eltelít, 10 perc alatt megvan, nem kell sütni és még finom is. Mindent szeretek, nem vagyok válogatós. Milyen ételeket ajánlotok? Lehetőleg egészséges és olcsó legyen!

A válaszokat előre is köszönöm, trollokat tiltom, személyes üzeneteket nem várok!



2015. nov. 9. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak ételek, amiket másnap, hidegen is vihetsz magaddal, ha maradnak a vacsorából. Pl. fasírt, rántott hús. Ezen kívül tésztasalátákat is lehet kiadósra csinálni. A szendvicsedet is tudod variálni, mert hiába unalmas, néhány dologgal fel lehet úgy dobni, hogy szinte teljesen más legyen. Sok mindenből csinálhatod: zsemle, kifli, toast kenyér, sajtos stangli, molnárka stb... Tehetsz bele zöldségeket, sajtot, sajtkrémet, és felvágottakból is százféle van. Ezen kívül lehet akár rántott húst, főtt tojást, tojásrántottát, tojáskrémet, padlizsánkrémet, májkrémet is tenni a szendvicsbe :)
2015. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szinte bármit vihetsz, amit máskor eszel... Nem ismerem az étrendedet. A párom a munkába tipikusan rizst vagy krumplit visz valamivel (ez általában rántotta), zabkását, sütit, ami épp van.

Én tojást vinnék zöldséggel, olajos magvat, esetleg sajtot. Plusz olyanokat, amiket normál ember nem eszik s minek írjam le.

2015. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!