Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináljak magammal, hogy...

Mit csináljak magammal, hogy ne legyen ekkora étvágyam? (lent)

Figyelt kérdés
14 éves leszek decemberben , 45 kiló.Mindenki szerint vékony vagyok.Most az idén lettem nagyon kajás.Amióta hazaértem suliból,folyamatosan csak eszek.Ettem már halrudakat,sült krumplival,kovászos uborkával,ettem 1 csomag chipset,most eszek szendvicset.Megettem 1 főtt kukoricát.azt hiszem egyenlőre ennyi,de ez számomra sok.+ Tegnap előtt ebédre rengeteget ettem,de még utána is éhes voltam.Mitől lehet ez?
2012. szept. 6. 18:07
 1/5 anonim válasza:

[link]


Nekem is volt ilyen bajom. De amúgy az normális, hogy ilyen idős korban ennyit eszel, hiszen fejlődik a szervezeted. Én ezt az oldalt olvasgattam sokat és azt csináltam amit írt, illetve mellette sok rozsos dolgot ettem, zöldséget, gyümölcsöt, HÚST!, és szénhidrátos kajákat de azt csak mértékkel, mert nagyon el lehet tőle hízni. Higgy nekem, próbáld ki, ha nem válik be akkor keresgélj a neten olyan oldalakat, amik ezzel foglalkoznak és talán több információt tudnak neked nyújtani.

Sok sikert!

2012. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, a szervezeted építi saját magát, erre nagyon sok energia elmegy. Aztán mozogsz is, ahhoz is kell az energia, gondolkozol is, az is fogyaszt. Ezt valahonnan venni kell, ugye. Normális egy kamasznál, hogy nem tudja, hogy mennyi az elég a kajából. Az a lényeg, hogy mindenfélét egyél, húst, tejterméket, édességet is módjával inkább gyümölcsöket, zöldségeket és sokat legyél jó levegőn, ha teheted.(Amúgy az én fiaim ennyi idősen megették kettőkor az ebédet, háromkor már kenték a zsíros kenyeret. Kajánál se számított, hogy jó legyen, inkább hogy sok legyen) Minden rendben van veled, ne aggódj, normális.
2012. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszotokat.:) ment a zöldkéz!
2012. szept. 6. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményeket, természetes a nagy étvágyad. Nem gond az ha többet eszel, majd kialakul ha idősödsz. Az én öcsém valamikor 14 évesen 7 tükörtojást evett reggelire, nagyon jó evő volt, mégse kövér most sem, és jócskán szereti a hasát. A fiam most 15 éves, de neki is olyan két éve van jobb étvágya ebédel 12-13 órakor már 16.00kor éhes. eszik 18.00 körül is, de sportolás után 20.00 felé megint bekap valamit. Nádszálvékony, pedig igen jól főz édesanyám, az ő nagymamája.
2012. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod utolsó.:))
2012. szept. 8. 08:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!