Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Már ez is baj, ha ilyet...

Már ez is baj, ha ilyet csináltam a boltba?

Figyelt kérdés

Tegnap beszaladtam az egyik reál élelmiszer abc-be egy palack ásványvízért.

A legalsó polcon egyessével egymás mellé le ki voltak téve az ásványvizek amilyen nekem kell (mizse 1'5 l-es szénsavas) ,fentebb a karom magasságában pedig csak zsugorral voltak egymásra téve,egy zsugorba hat palack víz.


A táska a hátamon volt ,tele almával ugyanis előtte a piacon voltam 5 kg almát venni,szóval picit súlyos volt a táska a hátamon és nem akartam leguggolni,(mert le kellett volna,annyira lent volt) az egyessével rakott palackokért és a polcon az egyik zsugort kibontottam és abból vettem el egy palack vizet és maradt még öt víz benne de így az az egy zsugor ki lett bontva.


Alig,hogy beletettem a kosaramba,az eladónő rögtön rámszólt,hogy "a túróba lent van kitéve egyessével palackonként" de ezt olyan durva hangon mondta,hogy az eszem majdnem megállt.

Mivel már volt sokszor,hogy piti kis porszemnyi dologért szóltak rám emberek és mindig válaszolgatni,magyarázgatni utána,hogy én nem akartam rosszat meg minden...,amikor ezt tegnap mondta nekem a boltosnő amit pár sorral fentebb írtam,én semmit nem szóltam neki erre,hanem némán mint aki nem is hallotta,mentem fizetni a pénztárhoz,ugyanis elegem van,hogy minden pici hülyeségért rászólnak az emberre,holott már nem vagyok gyerek.


Mégis mi baj van abban,ha kibontottam egy zsugort és abból vettem el egy vizet? Ami ott maradt további öt az is eladó nem? Vagy dísznek van kitéve? Előbb utóbb úgyis fel kell bontani és venni ki belőle.


Komolyan mondom itt már mindenkinek minden baj.


Már ez is baj egy boltban,amit az ásványvízzel kapcsolatban leírtam?



2016. júl. 27. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
szerintem engedd el, ne bosszankodj ilyeneken, nem ér annyit :D
2016. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj hogy meg kezdtél egy db viz miatt egy zsugort .. Ami azt jelenti hogy az eladónőnek oda kell menni kibontani és alulra ahova te nem voltál képes lehajolni de a kedves eladonak egy nap miatt 100 le kell az ilyen kicsi lusta lelkek miatt és oda be kell pakolnia .. mert az uzletvezetonek nem fog tetszeni hogy ott van egy megkezdett zsugor viz mert az ronda .. Szóval legközelebb akármilyen fáradtak vagyunk legyél szives lehajolni a vizért és a db közul venni .. Mert nem nagy fáradtság ..
2016. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
81%
Mert valaki zsugorral viszi, az azért van ott, külön. A Lidl-ben például csak zsugorral van kirakva, ott nyugodtan kibonthatod.
2016. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Te vagy a bena , es tok jogosan csesztek le, hogy nem voltal kepes elvenni a dbosat!!!!
2016. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Tojd le a boltos nénit. Mást is érnek kellemetlenségek. Leírtad az okát, az éppen elég indok. Magyarázkodni meg abszolút nem kötelességed. Nem tört ki egy újabb világháború! Legfeljebb máskor veszed a hátadról a csomagot. Én azért biztos mondtam volna a nőnek,hogy vegye magát takarékra! Te vásárló vagy,az az üveg ásványvíz meg éppen ugyanannyira eladó,mint az összes többi.
2016. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
*boltban
2016. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez szerintem is lustaság. Meg mondva csinált indokok.
2016. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
43%

Ó, de utálni fognak itt egyesek :D

Engedd el a dolgot.

Vásárló vagy, fizetsz a termékért. Nincs szabályzatba írva, hogy nem bonthatsz zsugort.

Ha nem tetszik az üzletvezetőnek a kibontott csomag, az nem a vásárló, hanem az ő baja.

Pontosan azért vannak fizetve az árufeltöltők, hogy rendet tegyenek utánad. Ha az üzletvezető akkora tapló, hogy leterheli az alkalmazottakat, szintén nem a te gondod.

Őszintén szerintem nincs olyan vásárló, aki nem szarja telibe az ilyesmit.


Én hagytam már egy teli kosár terméket üzletben amiatt, mert paraszt volt a pénztáros. Szépen lehelyeztem a földre, aztán pakolhatott visszafelé.

Semmi extrát nem csináltunk, csak megnézegettük barátnőmmel - ráadásul vételi szándékkal -, hogy milyen ízű táblás csokik vannak. Még végig se taperoltuk őket, csak b szta a szebb napokat látott agyát, hogy olyan sokáig trécseltünk a polcnál.

Üres üzletben, szóval útban sem voltunk.

Remélem nagyon jó napja volt utána.

2016. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Drága utolsó kisboltrol van szó nem tesco lild meg ilyenek kisboltba meg kb van 6 alkalmazott .. meg nem olyan nagy árukészlet és lehet hogy meg kezdi ő azt a zsugort meg egy másik egy másikat aztán csak kipakolva van és olyan drága vevő mint te hisztizni fog hogy ő egy zsugorral vinne de csak darab van és milyen kényelmetlen úgy cipelni.. Azt ti vevők elfelejtitek hogy emberek dolgoznak a boltokba akiknek ugyanugy jár a tisztelet mint nektek meg empátia is és az eladonak is lehet rossz napja .. Meg azt szeretem amikor ti drága vevők összetortok egy üveges dolgot és elsunyogtok mert lehet hogy kikéne fizetni meg el ejtittek a krumplit és begurul valami alá de nem szoltok hagy büdősődjon .. Meg a hentes pultnál kell az a comb meg az meg az semmi köszönöm de mi mosolyogva adjuk oda mert ha nem akkor mi vagyunk a b.nko eladok .meg szeretek sietetni minket hogy gyorsabban csináljuk mert nekunk ugye hat kezunk van ? ...És én irtam azt a komit hogy az üzletvezetönek nem tetszik.. (egy bolt üzletvezetőhelyettese) meg ha zsugorbol kell kivenni az a baj nert nehéz feltépni és miert nem lehet kipakolni..
2016. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire fontos, akkor mondjuk logikusabb lenne fentre rakni a darabosat, alulra a kartont. Csak mondom.
2016. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!