Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért nem ismeri fel a QR-kódo...

Miért nem ismeri fel a QR-kódot a REpont automata?

Figyelt kérdés

Szeretném bankszámlára utalni a visszaváltott összeget, de bárhogy tartom, nem olvassa be a QR-kódot.


Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?



jún. 19. 15:19
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Sziasztok!

Konkrétan hol az appban a QR kódom?! Már az ideg megesz, egyszerűen nem találom.

júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Nekem is pont ez a problémam. Az egyéni azonosíróm az app profilomban egy kódszám, de qr kód kellene.
júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%
Írtam a mohu ügyfelszolgálatra, es megírták, hogy az appot megnyitva az a kél logót kell ujjal megerinteni és megjelenik a QR kód.
júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ma próbáltam ezt az automatát először. Az appot már rég letöltöttem, be is vagyok regisztrálva, a bankszámla adatomat is megadtam. A QR kódot is gyönyörűen megjeleníti.

Az automatánál van a leolvasó. Odatartottam a QR kódot de semmi. Többször próbáltam, több szögben. semmi. Ok gondoltam hátha a végén kell. Bepakoltam az üvegeket. Végeztem. Meg int odatartom, semmi. Kb. fél perc szerencsétlenkedés után egy bolti kuponcetlit nyomtatott ki.

Mit csináltam rosszul?

júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%
14 Ugyanígy jártam ma délelőtt.
júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Nusi69 válasza:
100%
Sajnos nekem is ez a problémám, mindegy, hogy milyen típusú gépnél(többet próbáltam), egyszerűen nem olvassa be a qr kódom. Nem tudom, kell-e még valamilyen külön regisztráció, vagy beélesítés, hogy végre működjön. A Mohu minden gépi problémát az üzletek felé hárít. (Jelezd az üzletben)
júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#14-es vagyok. Ezek szerint akkor nem csak én bénázok el valamit, ha ez másoknál is probléma. Akinek sikerült már ez a QR-kódos használat, leírhatná, hogy mit csinálunk rosszul...
júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 belgakov válasza:

13/17 És tényleg, köszi!


Egyébként én sem tudtam még beolvasni, én civil szervezetnek szerettem volna adni a pénzt, de akárhogy forgattam a mobilt, nem érzékelte, meg ez az Aldis automata olyan, hogy egy kis üregben van a leolvasó, elég nehéz hozzáférni.

aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 belgakov válasza:

Itt van egy videó róla, nézzétek meg, hátha segít.

[link]


Illetve még azt írta valaki egy fórumon, hogy ha sötét téma van a telefonon, az is okozhatja, próbáljátok meg világossal.

aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%

Ugyanígy csinálom én is. De hiba tartom oda a QR kódot, vagy semmit nem csinál, vagy azt írja, hogy nem ismerhető fel.

Azóta voltam még egyszer. Ugyanez. Legutóbb két tinicsaj is ugyanúgy szerencsétlenkedett vele mint én, náluk sem fogadta el a gép egyikőjük telefonját sem.

Aztán nem is kérdez semmit az autómata már tolja is kifelé a bolti kupont.

aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!