Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aqua vital víz automatát...

Aqua vital víz automatát ismeri valaki?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy, és feltűnt hogy a kevés víz magától eltűnt belőle (biztosan nem használta más) Látom hogy a belsejében van egy tartály ami majdnem tele van, szerintem azt ki kéne üríteni, de nem tudom hogyan, vagy hogy egyáltalán hozzá nyúlhatok e. Gondoltam addig kéne mielőtt ráteszem a következő 19 literes palackot. A szervízt nem hívhatom mivel nem én rendeltem, csak alkalmazott vagyok, a tulaj meg nincs itt, azért kérdezem nincs e valakinek gyorsan ötlete hogy mit tehetnék, egyáltalán kell e bármit is tenni.


Ha senki nem ír ráteszem, mert innom kell, aztán lesz ami lesz, max egy idő után ha mellé megy egy kis víz azt nem nyeli be...


2018. dec. 20. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:

A vízadagoló automatában van egy belső tartály, amiben lévő vizet melegíti fel - hűti le a készülék, attól függően, h a hidegvíz v melegvíz gombot nyomod.

Normális, ha a belső tartályban valamennyi víz van.

Ha magától kifolyik, az már nem mormális. Akkor a felső tartály illesztésénél valamilyen hiba, tömítetlenség van.

Normális esetben 3 havonta a szakszerviz kitisztítja a belső tartályt, olyankor jelezni kell a hibát.

A 19 literes palackot szerencsés hetente cserélni, akkor is, ha nem fogyott ki az utolsó cseppig.

2018. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!