Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért nem ismeri fel a QR-kódo...

Miért nem ismeri fel a QR-kódot a REpont automata?

Figyelt kérdés

Szeretném bankszámlára utalni a visszaváltott összeget, de bárhogy tartom, nem olvassa be a QR-kódot.


Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?



jún. 19. 15:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Mintha azt olvastam volna, hogy le kell először húzni egy üres flakont, és utána tudod a telefont. (De még nem próbáltam)
jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem sem működött, akármilyen sorrendben is próbáltam, de ez tegnap (kedden) volt...

Ebben a cikkben azt írják, hogy szerdától (mától) lehet használni is az alkalmazást... eddig csak letölteni lehetett.

[link]

Te mikor próbáltad?

jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Pfff és ezt miért nem kommunikálták vajon? Köszi az infót.
jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#2 Én múlt héten.
jún. 20. 03:43
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Már két hete használom. Elvileg mindegy, hogy mikor olvasód be a Qr kódot. DE! Van olyan tipusú automata, ami csak akkor ajánlja fel az utalás lehetőségét, ha a beolvasással kezded a folyamatot. (erről a tipusról van szó: [link] )

Nekem eddig mindig beolvasta, de általában az első beolvasásnál érvénytelennek jelzi a fiókomat, addig kell próbálkozni, amíg el nem fogadja. A fenti képen lévő automatán mondjuk tényleg nehezen olvassa be a kódot de előbb-utóbb müködni szokott.

jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#5 Igen, ez a típus:)
jún. 20. 09:32
 7/24 anonim ***** válasza:
Hol
jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Steve28 válasza:
0%
Ez a REpont automaták kinek jók? Átlagember nagy része nem viszi vissza az épségben maradt palackot,mint egy kukás úgy menjen az utcán, vagy emiatt üljön autóba? Ez hol környezet tudatos?? És az előre kifizetett betétdíj, és a előbbiekben leírtak alapján, előre tudják,hogy sok sok sok palackra nem kellesz visszafizetni az 50Ft-ot!!! Nagy nyereség van már ebből, csak hülyítik az embereket mint a birkákat.
júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
8: hát jól bassz ki velük és csakazértis vidd vissza!
júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Steve28 válasza:
9-nak! Sok lesza ják,mert nem fognak ott sorban állni, meg amíg odaér 2,3,4 utcát menni vele. Ha utcákon lenne szelektív gyűjtő vagy 2-300m-enként,jobban vinnék az emberek.
júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!