Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik a jobb, Lidl vagy Aldi?

Melyik a jobb, Lidl vagy Aldi?

Figyelt kérdés

És miért?


Szerintem a Lidl, sokkal nagyobb a kínálat, olcsóbb, viszont ami hatalams negatívum az az őrítő tömeg, ami minden egyes lidl boltban van.


Az aldi viszont eléggé nyugis, normálisan szét lehet nézni.



2021. febr. 8. 09:15
A kérdező szavazást indított:
Lidl
Aldi
egyéb - kommentben leírom
62 szavazat
1 2 3
 1/22 nemaRendőrség ***** válasza:
6%

Egyik sem.

Mindkettő ide exportálja a német ipari hulladékot.

2021. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ok, akkor gondolom te a cba-ba veszed a román/szlovák/magyar ipari hulladékot 3x-os áron.
2021. febr. 8. 09:30
 3/22 nemaRendőrség ***** válasza:
8%
Nem járok cba-ba
2021. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Nekem inkább az Aldi a kedvenc,de a Lidl-be is járok időnként.

Jó minőségű termékek, jó áron.

Nem mellesleg nagyon vevő központúak, ha gondod van még nem fordult elő olyan hogy ne oldották volna meg.

2021. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
86%
Én a Lidl-t szeretem. Jó minőség, akár a ruhák is. Két éve vettem ott egy bőr cipőt, és még mindig tökéletes állapotban van, pedig mindennap használom. A drága, márkás lábbeli pedig tönkrement két hónap után.
2021. febr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

Csakis Aldi. Nincs tömeg, a pénztárosok gyorsak, nincs plafonig pakolva az árukészlet, a Lidl-ben emiatt szinte rosszul vagyok.


A Lidlbe csak célirányosan megyek, ha van az újságban valami klassz akció. DE SOSINCS A TERMÉKBŐL, AMIKOR MEGYEK. Ez utálatos. Ja, és fordítva vannak az árak. Nem azon a polcon, amelyiken az áru van, hanem felette. Brrr...

2021. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én egyedül ettől a sok embertől vagyok rosszul a Lidlben.. konkrétan nem lehet közlekedni, normálisan szétnézni, mert mindenhol van valaki, egy baszott nagy kocsival
2021. febr. 8. 09:47
 8/22 anonim válasza:
39%
Kofland
2021. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Mindkettőt szeretem, nálam ez a kettő áruházlánc van az első két helyen, hogy melyiket tartom jobbnak, nálam csak annak a függvénye, melyik van közelebb, ami esetemben a Lidl.

Mindkettő helyen jó a választék, akciós és jó minőségű termékekből. Külön jó még, hogy nemcsak élelmiszerekből vannak jók, hanem például ruházatból, használati tárgyakból is.

2021. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettőt szeretem. Aldi tágasabb, Lidl-ben az a bajom csak, hogy nem lehet szétnézni, szinte tolnak maguk előtt, olyan sok vevő van mindig (pedig hétköznap délelőtt járunk, munka utáni órákat és hétvégét kerüljük.)
2021. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!