Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az emberek miért veszik a...

Az emberek miért veszik a bolti tejet?

Figyelt kérdés

Nálunk a piacon 130 forintért lehet kapni igazi, friss tehéntejet, akkor az emberek miért veszik mégis a bolti, vizezett tejet???

És ráadásul drágábban? Nem értem.

A bolti tejnél mindig érzek valami rossz utóízt a számban, az igazi tejnél meg nem.

Miért ilyen buták az emberek, hogy elhiszik, hogy TEJET vesznek?? Amikor ezeknek köze nincs a tejhez...


2008. nov. 3. 09:50
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
96%
hmm..hát a mi családunk azért veszi a biolti tejet mert én laktózérzékeny vagyok és a házi tejtől úg ynézek ki mint egy ragyás 13 éves:D(negyed decitől is)...persze tudom,hogy a laktózmentes tej,illetve tejpótlók lennéneks zámomra megfelelőek...de basszus 1literért 3-400 ft?úgyhogy inkább veszzük a bolti tejporból készült tejet mert csak kávéba teszek teejet ebből kifolyólag attól a napi fél decitől nem fogok felfordulni:D
2008. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
96%
"Panelgyerekként" kb. 15 évesen láttam egyáltalán tehenet először közelről élőben, és ittam igazi friss tejet, nagyon finom, de zsíros is, rendszeresen nem fogyasztanám. Mivel kevés a jó koleszterinem, az orvosom, még a 1,5%-os tejből is csak napi 2 dl-t engedélyezne, pedig imádom. A beszerzése is nehézkes a friss tejnek, fogalmam sincs, hogy a lakóhelyemen hol lehetne ilyenhez jutni. Idő sincs beszerezni, sajnos még a főzésre sincs annyi időm, mint kellene.
2008. nov. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
96%
Pesten lakunk. Nincs időnk piacra járni, ezért iszunk bolti tejet. Egyébként nálunk a boltban lehet kapni 3 százalékos tejet. Nagyon finom, tejszines ize van! Nekünk nem is kell ennél jobb és finomabb!
2009. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én egy kisvárosban lakom. Itt nem lehet kapni semmiféle házitejet. Rendeljek a netről házitejet vagy mi?:D Azért vesznek az emberek házi tejet, mert csak azt lehet kapni.
2009. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!